Mogen wij vsiuys Ook uw huis succesvol verkopen? Maak kennis met de makelaar van vandaag. Door recente verkoopsuccessen zijn wij op zoek naar nieuw woningaanbod. Heeft u verkoopplannen en zoekt u de juiste makelaar? Wij komen graag bij u thuis om de mogelijkheden door te nemen en een gratis waardebepaling te doen. www.sch ri jverversluys. n l Wolphaartsdijk, Vliedbergstraat 101 Borssele, Noordsingel 24 Goes, Hornikswei 3 Middelburg, Robert Johnsonstraat 33 Heinkenszand, Roofvogelstraat 85 Goes, Violenstraat 50 Driewegen, Coudorpseweg 34 Ouwerkerk, Burgemeester Romeijnstraat 8 Goes, Tuinvilla's Mannee VBO [10 MAKELAAR J VAN VANDAAG ook uw woning verkopen? Henk Schrijver Aard-Jan Verschuure Mike Meulstee Tot in de puntjes verzorgde eengezinswoning met zonnige tuin, vrije achterom en 4 slaapkamers. Bouwjaar 1988 en gemoderniseerd in 2007 Moderne keuken en badkamer Woonkamer met schuifpui naar nieuw aangelegde tuin Leuke vrijstaande woning op 513m2 eigen grond meteen ruime schuur van 36m2 voorzien van bergzolder. Gezellige woonkamer met balkenplafond en gias in lood ramen 1 Slaapkamer op begane grond en 2 op de verdieping Verwarming via CV (2007) Sfeervolle woning met 3 slaapkamers en een tuin op zuidwesten in de populaire wijk "de Noordhoek". Leuke tuingerichte woonkamer met openhaard Moderne badkamer Complete en moderne keuken Prachtig afgewerkte eengezinswoning in de populaire woonwijk "de Mortiere" met 4 slaapkamers. Jonge woning uit het jaar 2006 Onderhoudsvriendelijke tuin met houten berging Alle voorzieningen binnen handbereik Dit huis is een ideale gezinswoning en biedt gezinnen of starters met twee rechterhanden een prima gelegenheid een prachtig 'thuis' te kopen. 4 ruime slaapkamers Zonnige tuin met vrije achterom 2 badkamers, Nieuwe CV-ketel Wij hebben weer een mooie knusse twee onder een kapwoning met 2 ruime slaapkamers voor u gevonden! Dichtbij centrum van de stad in de bloemenbuurt Fraai aangelegde achtertuin Nette keuken en badkamer Sfeervol, geheel instapkiaar Voor liefhebbers van knus buitenleven bieden wij u te koop aan dit leuke 'spulletje' aan de Coudorpseweg in Driewegen. Leuke authentieke uitstraling Vrij wonen in het buitengebied 491m2 eigen grond Centraal gelegen in het gemoedelijke Ouwerkerk bieden wij u te koop aan deze mooie vrijstaande woning. Siaap- en badkamer op de begane grond 3 slaapkamers verdieping 941m2 eigen grond Tuingerichte woningen Levensloopbestendig mogelijk Fiscaal voordeel erfpacht Vanafprijs op basis van erfpacht Piet Heinstraat 10 t (0113) 22 39 46 f /Schrijver-Versluys-Makelaars 4461GL Goes einfo@schrijverversluys.nl t/HLSchrijver

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71