Familieberichten V O IUensenlinq.nl WfJEirikoecuigirRii Monique van Schilt-Bakx Monique van Schilt-Bakx 18 zaterdag 27 februari 2016 Robert Hemelsoet Johanna Schieman-van Kooten Niekerk JJ. (Han) de Vlieger Jacob Marinus Lindhout -Jaap - 9 Magdalena Florentina Rosalia Lauret Maddie Emilius Josephus de Witte Frans Bakker Janna Tanneke de Feijter-Balkenende Marinus Francke Jan de Koster Patrick kijk ook op "Ik weet acm wie ik mij vertrouwe Bedroefd delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderingswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Hanny sinds 1999 weduwe van Levinus Schieman 5 mei 1933 t 25 februari 2016 Terneuzen: Kees en Riet Schieman-Flikweert Sven Lisanne en Jeffrey Clinge: Piet Schieman Clinge: Anneke Schieman Correspondentieadres: Amstelstraat 15 4535 CE Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 2 maart om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de Opstandingskerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Terneuzen en van Hospice Zeeuws-Vlaanderen, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Corné van Schilt Wij wensen Corné, Robin, Ramona, Rachel en overige familie veel sterkte toe. Management en medewerkers Cargill Bergen op Zoom en Sas van Gent Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Corné We willen Corné, Robin, Ramona, Rachel en overige familie heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Namens de collega's Material Handling Cargill Sas van Gent Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de heer Hij werkte van 1970 tot 2005 bij de voormalige gemeente Oostburg en daarna de gemeente Sluis. Als lid van het georganiseerd overleg zette hij zich in voor personeel en organisatie. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers gemeente Sluis mr. A.M.M. Jetten MSc, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, raadsgriffier S.l. de Kievit-Minnaert, gemeentesecretaris Het is onze droevige taak u te berichten dat onze broer, zwager en oom 18-5-1936 122-2-2016 na een korte ziekte is overleden. Spijkenisse Francien en Jan Bartels-Lindhout Nuenen Rinus en Willy t Lindhout-Buunk Capelle aan den IJsselAddy en Siem Catsburg-Lindhout HoekTheo en Janny Lindhout-'t Gilde Vlaardingen Diny Lindhout AxelIzaak Lindhout SluiskilJaspert en Vivian Lindhout-Hughes Capelle aan den IJsselKo Lindhout Neven en nichten Correspondentieadres: Bastionstraat 33 4571 ES Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers en het verplegend personeel van Zorgcentrum 'Vremdieke', waar Jaap zijn laatste levensfase heeft mogen doorbrengen. Laat mij, 0 Heer, mijn leven in uw handen leggen. En leer mij telkens weer: "Uw wil geschiede."zeggen. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma- Zoutvliet echtgenote van 27-05-1931, Terneuzen t 25-02-2016, Terneuzen Miel de Witte Joop en José Marco en Florentine Given, Dion, Nikki Andres en Kim V Finne Een speciaal woord van dank aan dr Hensels en Team extramuraal Zoutvliet 2 voor de liefdevolle verzorging. Rodenbachstraat 157, 4532 CX Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Maddie op dinsdag 1 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 2 maart om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Na de plechtigheid zullen wij Maddie begeleiden naar het Monuta crematorium te Terneuzen, waar wij van haar afscheid nemen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertntie als zodanig te beschouwen. Na het overlijden van onze man en vader op 8 januari 2016, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hart verwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Frans door zovelen werd gewaardeerd om wie hij was. Nellie Bakker van der Lijcke Carla en Robert Oostburg, februari 2016 Dank u, voor de troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van onze moeder en oma. Kinderen en kleinkinderen Sluis, februari 2016 Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa. Kinderen en kleinkinderen Cadzand, februari 2016 Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Rie Hemelsoet-Kotvis Ingeborg en Theo Kleinkinderen Sas van Gent, februari 2016. Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven, uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, uw steun en warmte na het overlijden van onze lieve vader, opa en oude opa Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, februari 2016 Zeg me dat het niet zo is. Zo onvoorstelbaar dat uit dit leven is weggegaan. Net zo onvoorstelbaar was en is het enorme medeleven. Het voelt als een warme deken. Bedankt. Dick en Coby Leeuwenburgh Middelburg, februari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50