I'escaut Hoofd financiële administratie De nieuwe Kia Sport Vol sterke verhalen. Vanaf 25.995,-*. 24 2 leden voor de Raad van Commissarissen (mfv) In verband met het verstrijken van de zittingstermijn van twee leden van de RvC per 1 -1 -2017, zijn wij op zoek naar woonservice waarvan 1 op voordracht van de Huurdersvereniging INFORMATIE Voor een uitgebreid functie profiel van de Raad van Commissarissen, meer infor matie over de de vacature en de organisatie verwijzen wij u naar de website van I'escaut woonservice: www.lescaut. nl/over lescaut/raad van commissarissen. Voor vragen kunt u contact opnemen met de voorzitter van de W&S commissie via de ambtelijk secretaris, de heer L.J. Schipper: 06-22458488. SOLLICITEREN Bent u de kandidaat naar wie wij op zoek zijn, dan ontvangen wij graag uiterlijk 11 maart uw reactie met cv. Richt uw brief aan: I'escaut woonservice t.a.v. W8(S commissie RvC Postbus 227 4380 AE Vlissingen e-mail: rvc@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nederlandse Mosselveiling AutoVermeulen Melse Vlissingen Autohuis Terneuzen Tel. 0113 - 56 18 12 Tel. 0118 - 415 220 Tel. 0115 - 613 690 WWW.kia-Zeeland.nl zaterdag 27 fe druari 2016 Mosselen die in de Oosterscheide of in de Waddenzee worden gekweekt vinden via de Nederlandse Mosselveiling in Yerseke hun weg naar de handel. Op de veiling wordt de kwaliteit beoordeeld van de mosselen en de transactie van kweker naar handel tot stand gebracht. Daarnaast verzorgt de mosselveiling de informatievoorziening naar kwekers, kopers en overheid. In verband met het bereiken van de gepensioneerde leeftijd van een van onze medewerkers zijn wij op zoek naar een fulltime die verantwoordelijk is voor de financiële administratie van de Nederlandse Mosselveiling, inclusief debiteuren- en crediteurenbeheer, het opstellen van financiële rapportages, begroting en budgettering, voorbereiden van de jaarrekening en verzorgen van belastingaangiftes. Op detacheringsbasis verzorg je ook de financiële administratie van de PO Mosselcultuur, Mosselbureau BV en de Producentenorganisatie Delta Zuid die bij ons in het kantoor gevestigd zijn. Ben je een teamplayer en peoplemanager die dagelijks leiding kan geven aan de medewerker van de financiële afdeling en waar nodig bijspringt? Ben je altijd op zoek naar optimalisatie van de administratieve processen en zie je een uitdaging in verdere realisatie van geautomatiseerde gegevensverwerking? Ben je een kritisch sparringpartner voor directie en accountant? Dan ben jij die veelzijdige HBO-er waar wij naar op zoek zijn. Je bent analytisch, accuraat en oplossingsgericht, pro-actief en initiatiefrijk, hebt tenminste 5 tot 8 jaar (leidinggevende) ervaring in een soortgelijke functie en een gedegen kennis van administratieve processen. Je kunt goed prioriteiten stellen, bent flexibel en hebt geen 9-tot-5 mentaliteit. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Yvet Lupgens, 06-28840319. Je schriftelijke reactie ontvangen we graag voor 15 maart aanstaande. Je kunt deze sturen naar Nederlandse Mosselveiling, Postbus 133, 4400 AC Yerseke ter attentie van Yvet Lupgens of per mail naar ylupgens@nederlandsemosselveiling.nl. garantie! Verfijning opnieuw uitgevonden The Power to Surprise De nieuwe Kia Sportage is nu nog sportiever en completer. Vol innovatieve features zoals automatische noodremassistentie, dodehoekassistentie en een slimme automatische achterklep. Er is al een Kia Sportage vanaf 25.995,-. Kom nu naar onze showroom en probeer 'm zelf. Pearyweg 6, 4462 GT Goes Industrieweg 31, 4382 NA Vlissingen Productiestraat 8, 4538 BX Terneuzen Gem. verbruik: 4,6 - 7,5 l/100km, 21,7 - 13,3 km/1. C02-uitstoot: 119 - 175 g/km. *Genoemde prijs is alleen geldig op de nieuwe Kia Sportage met uiterste datum kentekenaanvraag 31-03-2016 en uiterste registratiedatum 30-04-2016. De actie geldt niet i.c.m. andere acties. Genoemde prijs is incl. btw/bpm, excl. kosten rijklaarmaken, metallic lak. Informeer voor de complete actievoorwaarden bij je Kia-dealer of kijk op kia.com. Getoond model kan afwijken van de beschreven uitvoering. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24