Familieberichten Oitömjïï BafiHiian Van der Hooft uitvaartzorg kükookop fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten jspltters Maria Schroevers-van Belzen Piet Saman Lokaal, vertrouwd, betrokken. f Na een lang en volledig leven is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder sinds 11 november 1994 weduwe van Marinus Schroevers in de leeftijd van 98 jaar. Marinus en Tannie Schroevers Rinus en Anouska Rick Corrie (f) en Kees de Visser Guido en Prisciïla Josephine, Anna-Sophie, Salomon Blaas en Leuntje Schroevers Ron en José Romy, Tom Jeanine Nyo Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter P. de Laet en alle medewerkers van afdeling de Oester van woonzorgcentrum Eben-Haëzer voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 25 februari 2016 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie Schroevers postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 29 februari om 13.30 uur in verenigingsgebouw "De Arne", Rademacherstraat 3 te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 uur tot 13.20 uur gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Bij terugkomst in "De Arne" heeft u gelegenheid de familie te condoleren. Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten en hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en zoon, onze broer, zwager, oom en oud-oom Het heeft ons goed gedaan. Namens allen, Truus Saman-Verton Burgh-Haamstede, februari 2016 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, voor de overweldigende reacties. Vandaar dat wij dit doen middels deze advertentie. Wij zijn ontroerd door de enorme steun die wij hehben gekregen na het overlijden van onze De lieve woorden, herinneringen aan Jeanine, die jullie gedeeld hebben met ons, hebben ons hart verlicht in deze droevige tijd. Dank jullie wel allemaal daarvoor!! Annemieke - Jos - Liesanne - Boyo Zonnemaire, februari 2016 fjZZV Overtoom Groen Marco vrijdag 26 februari 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74