Familieberichten üvarJadsn O IUensenlinq.nl Franciscus Marinus Cornells Franse 14 vrijdag 26 februari 2016 - Frans - Frans Franse Frans Franse Anthonie van Damme - Toon - Jacobus Johannes de Vlieger Han Ria Elbertse-Drijvers Maria Johanna Anna Antonia Hendrika Lavooy - Verbeek -To- kijk ook op Frans is er niet meer, het zal nooit meer hetzelfde zijn. Jouw authenticiteit, unieke humor, charme en optimisme maakten van jou een heel bijzonder mens. 's-Heerenhoek, 1 7 mei 1945 f Vlissingen, 24 februari 2016 Rita Frank en Martine Julius Isabelle Gaby en Marcel Bo en Jop Fe Luca Wanne Correspondentieadres: Loudonstraat 44 4384 FHJ Vlissingen Wij nemen afscheid van Frans in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, op dinsdag 1 maart om 1 2.00 uur. Wij begeleiden hem later die middag in familiekring naar het crematorium te Middelburg. U kunt een mooie herinnering, foto of anekdote achterlaten op de persoonlijke gedenkpagina van Frans. Alle herinneringen worden uiteindelijk gebundeld en aan de familie aangeboden. Kijk hiervoor op www.cuvo.nl/condoleanceregister. Aangeslagen en zeer verdrietig moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Een kleurrijk persoon, een warm mens, humor altijd en overal, nooit saai, met graag mensen om zich heen. Wat zullen we je missen Frans. Rita, kinderen en kleinkinderen we zullen er voor jullie zijn om dit verlies te verwerken. Joke en Piet Margriet en Ton Rinus en Gerda Eddy en Anja Kinderen en kleinkinderen Met veel verdriet maar mooie herinneringen, moeten we afscheid nemen van onze allerbeste vriend Wij wensen Rita, Frank, Martine, Gaby, Marcel en klein kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Een laatste groet, wij zullen hem vreselijk missen. Piet en Benna de Baar Peter, Rina Diana, Marcel en kleinkinderen Onze bijzondere buurman Frans is er niet meer. Wij zullen hem missen in de buurt. Karin, Pleunie en Maartje Fien en Ton Hans en Marianne Dirk, Monique, Robbert, Tom, Floris, Firn en Benjamin Willem en Lia Kees en Sari Nebojsa en Elly Rob en Marianka Jerzy, Mirjam, Fleur, Lotte en Fien Daan en Lia Leo en Jolanda Geke Eddy en Claudia Vadim, Katrien en de kinderen Sjef en Janneke Ed en Marianne Jan en Pauline Wim Mia Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 80 jaar. Heinkenszand: T. van Damme-Luteijn 's-Gravenpolder: Magda de Visser-van Damme (in liefdevolle herinnering Jos de Visser Lien de Visser-Dorst Borssele: Corina Murre-van Damme Jan Murre Heinkenszand: Bas van Damme Anita van Damme-Kopmels Yerseke: Sjaco van Damme Lia van Damme-van der Jagt Borssele: Martin van Damme Mattanja van Damme-van den Berge Rilland: Anthonie van Damme Sylvia van Damme-Hiltjes Heinkenszand: Jorine Neele-van Damme Kees Neele Klein- en achterkleinkinderen. 24 februari 2016 't Dijkje 2 4451 KC Heinkenszand Mijn man, onze vader, opa en overopa is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 27 februari van 15.30 tot 16.15 uur. De rouwdienst wordt D.V. maandag 29 februari om 13.00 uur gehouden in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn lieve man, onze vader en opa Middelburg, 3 juli 1945 Terneuzen, 21 februari 2016 Breskens: Familie de Vlieger Correspondentieadres: jkdevlieger@gmail.com Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Vrijwel tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en superoma weduwe van Evert Elbertse Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Liempde: Borne: Bangkok: Harrogate: Soesterberg: Venlo: Kwadendamme: Veghel: Ria en Mario Evert en Jeannette Leo en Sarah Tineke en Chris Lidy en Ruud Alfred Yolanda en Peter Robert en Lianne Kleinkinderen en Achterkleinkinderen 24 februari 2016 Correspondentieadres: Schapeweide 9, 5467 LM Veghel De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 1 maart om 10.45 uur in de aula van crema torium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1 te Vlijmen-Nieuwkuijk. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt afscheid nemen van Ria in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Rompertsebaan 48 te 's-Hertogenbosch, op zondag 28 februari van 12.00 tot 12.45 uur. De eeuwige God is U een Woning Deuteronomium 33:27a Na een moeilijk ziekbed hebben wij tot onze droefheid afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en schoonzus Sint Laurens 17-10-1936 Meliskerke 23-02-2016 Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen de ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Meliskerke: Huib Lavooy Barendrecht: Jacqueline Lavooy en Theo de Geringel Middelburg: Mw. P.Puype-Lavooy Jan Vaderstraat 26, 4365 BH Meliskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen van To op maandag 29 februari van 17.00 tot 17.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Dit is ook mogelijk op dinsdag 1 maart van 1115 tot 11.45 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat 8 te Meliskerke. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 1 maart om 12.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Meliskerkseweg te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73