Even voorstellen oooked 8 I BINNEN Dg kringloopwinkel staat vol meuk, maar vergis je niet: sommige spullen kunnen (weer) pareltjes worden. Studenten van de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht laten zien hoe je dat aanpakt. Hallo! Mijn naam is Sanne Weekers. Ik ben 21 jaar en studeer Product Design aan de Hogeschool voor Ide Kunsten Utrecht. Ik zit in het derdejaar, l waarin het l curriculum I bestaat uit I een half I jaar school en I een half jaar stage I lopen, f Naast mijn opleiding schilder ik veel; voor de lol, maar ook in opdracht. Op de kunstacade mie leer je vooral ontdekken waar je sterke en zwakke punten liggen en hoe je jezelf als ontwerper neer zet. Ik laat me voor mijn ontwerpen inspireren door de natuur. Dat kan groots én klein zijn. Ik heb bij voorbeeld altijd veel plantjes in mijn kamer staan. Die stralen rust uit, zeker als je midden in de stad woont. Bovendien is een klein plantje ge woon ontzettend lief om naar te kij ken. Maar er staan veel planten op mijn kamer waarvoor ik simpelweg geen plaats heb. Dat ge geven wilde ik ge bruiken voor deze rubriek. Met de planten- hanger die ik maakte, kan ik de planten en potjes op een leuke en eenvoudige ma nier ophangen. Probeer het ook eens. Ik wens je veel succes! Voor een grote plant: knip 6 stukjes touw af van 2 meter, vouw ze dubbel en maak een knoop bij de vouw. Voor een kleine plant gebruik je 4 stukken. Knoop 2 stukjes touw vast die het dichtst bij elkaar zitten. Werk vervolgens zorg vuldig naar beneden en zorg ervoor dat alle knoopjes op dezelfde hoogte zitten. Als je ongeveer bij het einde van het touw bent maak je 1 grote knoop van alle touwtjes. De hanger is af. Kies een leuk plantje en potje, doe deze in je hangertje en hang alles met een spijker aan muur of plafond. Klaar! Plantjes Bloempotten of glaasjes Touw (bijvoor beeld Zpagetti, dat is een XXL- touw van stof) Schaar Planten Eventueel verf voor je oude plan tenpotjes Spijkers Hamer en voila: je planten- hanger is af. FOTO'S KOEN VERHEIJDEN vrijdag 26 februari 2016 GO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59