WW) HNNEN&BUI' 7 0 KIJK VERGELIJK Lekker ruim wonen zonder wel onderhoud mSïi |i..: ..OU Ik zie de mooie zomers in de tuin al voor me. Een barbecue met vrienden, wellicht een zwembad... ISsifl i 1 ïïfint koop stond én hij hem zo graag wilde hebben, betaalde hij de vraagprijs, vertelt Wilco. „Wel kon ik bij de koop enkele meubels en een kledingkast van de vorige be woners overnemen. Die kast kostte nieuw 9000 euro, dus dat was toch mooi meegenomen." Hoewel de woning veel ruimte biedt, is Wilco vooral blij met de tuin. „Ik zie de mooie zomers al voor me. Een barbecue met vrien den, wellicht een zwembad... die ruimte is er. Al moet je wel zin heb ben in het onderhoud van zo'n bad natuurlijk." Paardenstallen De oude paardenstallen van de vo rige bewoners staan er nog. Van een deel heeft hij een schuur ge maakt, maar één stal heeft hij in tact gehouden. Zelfs de drinkbak staat er nog. Want je weet maar nooit, zegt Wilco: „Wellicht komt er ooit nog eens een dier te staan. Dat lijkt me best gezellig." Echt geklust in het huis heeft hij niet. „Binnen heb ik alleen geschil derd. De badkamer en keuken zijn naar mijn zin, dus daar heb ik niets aan gedaan. Een heel verschil met mijn vorige huis; daar heb ik drie jaar aan geklust voordat het hele maal af was. Daar heb ik wel veel van geleerd, maar ik vond het best lekker dat het werk hier beperkt bleef tot wat verven. De meeste meubels heb ik meegenomen uit mijn andere huis. Tja, als ze nog goed zijn, waarom zou ik ze dan vervangen?" Glazen pui Voor dit huis op zijn pad kwam, had Wilco plannen om zelf een wo ning te bouwen. „Maar dit huis past me als een jas, dus waarom zou ik. Wel wil ik in de toekomst een grote glazen pui maken in de keuken. Nu zijn het grote ramen met een balk ertussen. En ik wil een opslagplek maken voor bijvoor beeld mijn aanhanger; die staat nu op het land van de buren. Maar die plek mag natuurlijk niet mijn mooie tuin verpesten. Daar waak ik voor!" Wilco woont lekker ruim in een onderhoudsarm huis. Ook zo'n woning? We vonden er vijf in Tho- len, Sint-Maartensdijk, Kats en Hoedekenskerke. Het huis in Krabbendijke is wel een opknapper. i THOLEN JÊ a W 111 rr SINT-MAARTENS DIJK KATS HOEDEKENSKERKE KRABBENDIJKE vrijdag 26 februari 2016 Wilco Keijzers ge niet erg van zijn nieuwe huis met de grote tuin en het mooie uit zicht in Nieuw-Vos- semeer. is mijn thuis EVEN VOORSTELLEN Wilco Keijzers (33) is alleenstaand en geboren en getogen in Nieuw-Vossemeer. Hij werkt als projectmanager bij een bedrijf in Capelle aan den IJssel. Adres: Kadijk I8A Prijs: €429.500 Bouwjaar: 1975 Kenmerken: Vrijstaande woning, op een t - perceel van 4125 m2, gelegen aan een brede water gang. Wonen op de begane Jk T-:-, grond is moge lijk. Adres: Kromme- weg 2 Prijs: €399.000 Bouwjaar: 1980 Kenmerken: Door de vele ramen biedt de gehele woning een weids uit zicht over de landerijen en dijken. Adres: Hamer- stedestraat 37 Prijs: €359.000 Bouwjaar: 1996 Kenmerken: Onderhouds arme woning met diepe tuin met speelmoge- lijkheden en zwembad. ft gjjpfci Ie., Adres: Veerweg 10 Prijs: €345.000 Bouwjaar: 1968 Kenmerken: Dijkwoning met woonlaag op straatniveau en souterrain met twee slaapka mers, bijkeuken, garage en paar denstal. Adres: Oostweg 73 Prijs: €349.500 Bouwjaar: 1924 Kenmerken: Veel karakteris tieke elementen, zoals een gra nieten vloer en een bedstee. Het huis heeft een opknap beurt nodig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58