I Iuizenpaspooit 6 I BINNEN 8? BUI" Wilco Keijzers (33) kocht een huis in Nieuw-Vossemeer, het dorp waar hij werd geboren en opgroeide. Hij voelt zich er net zo thuis als vroeger en wil er nooit meer weg. Ik voel me thuis op een plek waar Ik naar bulten kan zonder drukte om me heen. Die heb ik hier gevonden 8? TEKST ROSANNE LANGENBERG FOTO'S JAN STADS 4~h~ ~h~ oewel ik het credo 'zeg nooit nooit' hanteer, weet ik toch zeker dat ik nooit van m'n leven zal kiezen voor een woning in de stad," zegt Wilco Keijzers stellig. Eén keer verruilde hij zijn geboor tedorp Nieuw-Vossemeer voor een woning in het naastgelegen Oud- Vossemeer. Een klein verschil zou je denken, maar je moet er wel een brug voor over. En een grens: die van Brabant naar Zeeland. Gevoels matig daarom voor Wilco toch een hele stap. „Ik heb er zeven jaar erg prettig ge woond. Ik had het huis volledig ge stript en het me helemaal eigen gemaakt. Maar de tuin was slechts 2.60 meter diep en dat was niks voor mij. Dus keek ik, met een half oog, toch naar iets anders." Buitenleven Wilco wil het buitenleven ervaren, vertelt hij. En daarvoor heeft hij de ruimte én het dorp nodig. „Ik werk 40 uur per week op kantoor, ben al tijd druk en gefocust. Een warm thuisgevoel vind ik daarom belang rijk. Ik wil thuiskomen en me in alle rust kunnen ontspannen. Als ik na mijn werk de hectiek van de stad zou moeten ervaren, zou ik gek worden. Ik voel me thuis op een plek waar ik naar buiten kan, zonder drukte om me heen. Die heb ik hier gevonden." Echt naarstig op zoek was Wilco niet, toen het huis in Nieuw-Vosse meer zich aandiende. „Ik riep al een tijdje dat ik behoefte had aan meer buitenleven. Een vriend van me is makelaar. Hij wist van mijn wens en vertelde dat deze woning vrijkwam. 'Echt iets voor Wilco,' vond hij. Bij de bezichtiging was ik al na een paar minuten om." Ligging „Dit huis past bij mij. Het is groot voor één persoon, dat stond niet per se op mijn wensenlijstje. Maar de tuin en het weidse uitzicht over het platteland wel. En de ligging kan wat mij betreft niet beter: vlak bij het dorpshart." Omdat de woning nog maar net te NIEUW-VOSSEMEER 'Nieuw-Vossemeer 44 Het huis van Wilco Keij zers is een royale twee- onder-een-kapwoning uit 2005 met uitzicht op het platteland. Hij kocht het voor de vraagprijs: €349.000. Op loopafstand van de woning ligt het dorps- hart van Nieuw-Vosse meer. Het huis heeft een vloeroppervlakte van 163 m2 en telt 6 slaap kamers. vrijdag 26 februari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57