dlensenlinq.nl üret. Jadsf) JaSptnurkmi ze óe(\enve\\ Van der Hooft uitvaartzorg Familieberichten kükookop (Ilensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Mw. Rosalia Verdurmen-Kerckhaert Roos was als vrijwilligster vele jaren lid van het Antonius koor te Kloosterzande. We hebben Roos gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus. - In liefdevolle herinnering 26-02-2015 26-02-2016 Tini Geen dag dat we niet over je praten, Geen dag dat we niet aan je denken, Geen dag dat we je niet missen.... Adri, Diana, Nicofe en Marco van Wijck HAN VAN DER HOOFT Lokaal, vertrouwd, betrokken. Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande In liefdevolle herinnering Gemis is een gevoel dat niet is te omschrijven, Niemand die de juiste woorden kent Het is onlosmakelijk met het leven verbonden, omdat jij een deel van ons leven bent, Je bent niet tastbaar aanwezig, maar wel voelbaar, in hoe je was en wat je zei, Soms lijkt het net als de dag van gisteren, En toch... is er alweer 20 jaar voorbij. 26 februari 1996 26 februari 2016 Voor altijd in ons hart Elly Barry en Helen Rubin, Fenna en Maura Nicole en Jos Pepijn Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvdartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. vrijdag 26 februari 2016 19 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51