Familieberichten üvsri i kükookop q fflensenlinq.nl Bastiaan Pieter de Vos COLOFON Familieberichten 16 woensdag 24 februari 2016 Wilhelmina Cornelia Marbus Wil Lena Wandel-de Later Lena Wandel-de Later Enige en algemene kennisgeving In de mooie leeftijd van 92 jaar is een sterke, strijdbare, dierenvriendin van ons heen Utrecht, 2 september 1923 Middelburg, 22 februari 2016 Uit aller naam: Nel van de Klashorst (vriendin) Dank aan allen van 't Gasthuis, afdeling Singel, voor de liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. Correspondentieadres: Willem Barentszstraat 4 4335 EZ Middelburg Er is gelegenheid om van Wil afscheid te nemen op vrijdag 26 februari van 13.30 tot 13.50 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal hier de crematieplechtigheid worden gehouden. Na afloop bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn. Rob de Witte Old sailors never die, they just sail away! Van ons is heengegaan Rob de Witte We zullen hem allemaal erg missen op de haven Bestuur van Coöperatieve Jachthaven Oranjeplaat Bestuur van Watersport Vereniging Arnemuiden De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was hebben wij, met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Willem Wandel f 10 januari 2000 16 mei 1927 f 21 februari 2016 Jij gaf aan ons het leven door, zo groeiden wij op, wat was dat mooi, al werden wij groot, wij bleven je kind, dat is de band die ons voor altijd bindt. Nieuwerkerk: Wout en Ans Leonie en Alexander, Alexa, Julian Mieke en Rolf, Constantijn, August Robbert en Cindy, Mirthe Zierikzee: Joop en Marlies Middelburg: Ineke Bob en Tosja Delft: Leo en Marlies Huub, Luuk Zierikzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Meeuwenlaan 43,4306 BS Nieuwerkerk De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 27 februari in de Johanneskerk aan de Kerkring te Nieuwerkerk, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er van 10.15 tot 10.50 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3", waar we ook na de begrafenis elkaar nog kunnen ontmoeten. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Oosterland: Eva Boogert-de Later Lukas Willem Boogert in herinnering Oosterland: Hans en Ragonda Boogert Lukas, Benjamin Oosterland: Ton en Mathilde Boogert Mare Ouwerkerk: Evert en Marjan Boogert Wilco, Patricia Nieuwerkerk: Jaap en Corina Boogert 21 februari 2016 Najaren van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa - Bas - Goes, 11 juni 1929 f Temeuzen, 18 februari 2016 Sylvia en Chris Yvonne Mirjam en Edwin Olaf en Yvonne Kleinkinderen en achterkleinkinderen Ter Schorre, woning R19 Correspondentieadres: Bernard Zweerslaan 12 4536 EL Temeuzen In overeenstemming met zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Het adres voor een respectvoC af scheid. Mijn unieke man, onze vader, schoonvader en opa is heengegaan. Wij zijn bedroefd, maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. in de leeftijd van 76 jaar. Jennie de Witte-Weiss Anita de Witte Celia Amy en Scott Edwin de Witte en Esmeralda Vos Indy Owen Vlissingen, 20 februari 2016 Correspondentieadres: Fam. de Witte Uitvaartverzorging Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen Wij nemen afscheid van Rob op vrijdag 26 februari om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijfje uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64