OysrJailai) Familieberichten Willeboord van Maldegem 14 dinsdag 23 februari 2016 Marinus Nieuwenhuize kükookop fflensenlinq.nl Ivon Elisabeth Hagen-Manuel Johannes Marinus Hoogesteger Jo Willeboord van Maldegem tante Bets van Velzen Corrie Kole-Zoeteweij Cathrien Filius-de Bree Marien Nieuwenhuize Marinus Nieuwenhuize echtgenoot van Dingena Paulina Traas Marien "k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Ps. 89: 1 (berijmd) Na een ernstige ziekte, met een snel verval van krachten, is overleden onze geliefde, betrokken en behulpzame vader, schoonvader en opa sinds 19 november 2008 weduwnaar van Wilhelmina Neeltje Janse Oost-Souburg Middelburg 15 juli 1930 20 februari 2016 Wij zullen hem erg missen, maar het troost ons dat hij er naar verlangde om bij zijn hemelse Vader te zijn. Bij het afscheid nemen hebben we nog samen met hem psalm 89 gezongen. Wij verliezen in hem een biddende vader en opa. Apeldoorn: Ries en Peti van Maldegem-Luteijn Elmi en Gait, Marijn Delft: Wilma van Maldegem Floris Bodegraven: Corine en Gert van de Woestijne-van Maldegem Willemijn, Peter, Wilbert Oost-Souburg/Middelburg: David van Maldegem en Jozien Walhout Eva, Sara Correspondentieadres: Belfort 83,4336 JK Middelburg Deo Volente is er gelegenheid tot condoleren op donderdag 25 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1, Middelburg-Zuid. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 26 februari om 13.45 uur, eveneens in de "Zuiderkerk". Aansluitend zal om ongeveer 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Wilhelmina Neeltje Janse op de leeftijd van 85 jaar. W. Janse-Verhage N.W. Sturm-Janse A. Sturm F.A. Janse-Cornelisse en allen die ons zijn voorgegaan Neven en nichten Middelburg, 20 februari 2016 Met veel mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze dierbare, altijd belangstellende Fam. Weststrate Fam. Brul-Overbeeke Na 53 jaar vriendschap is van ons heengegaan onze lieve buurvrouw Mina Goeman Adrie en Marie Klaassen Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Middelburg: Mieke de Bree Vlissingen: Corrie Kloet-de Bree Rudolph Kloet Zierikzee: Cees de Bree Marian de Bree-Verhage Neven en nichten Na een steeds verder afnemende gezondheid is plotseling overleden onze zwager en oom, Wij wensen Dingena, Ella en Kees, Daisy heel veel sterkte. Yerseke: Jaap en Paulien van Iwaarden Kinderen en kleinkinderen Yerseke, 21 februari 2016 Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. Krabbendijke: J. Nieuwenhuize B. Nieuwenhuize-Meloen M.|. Lobbezoo-Nieuwenhuize (in herinnering) M. Lobbezoo (in herinnering) Krabbendijke: L. Nieuwenhuize (in herinnering) T.P. Nieuwenhuize-Smits Goes: J. Maas-Nieuwenhuize (in herinnering) M. Maas Bleiswijk: H. Mallekote-Nieuwenhuize D. Mallekote Neven en nichten Krabbendijke, 21 februari 2016 De Heer is mijn herder. Verdrietig, maar met blijde herinnering aan de goede jaren die wij met elkaar gehad hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn trotse opa in de leeftijd van 82 jaar. Krabbendijke: D.P. Nieuwenhuize - Traas Oostdijk: Ella en Kees Daisy 21 februari 2016 Scoudestraat 30, 4413 AJ Krabbendijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 24 februari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum "Waardig" Koninginneweg 2 te Waarde. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 25 februari om 13.00 uur in dorpshuis "De Meiboom" Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel afd. De Hooge Hoeve 2 voor de liefdevolle verzorging. ...en om hen heen is de pracht van de Tropen de milde omarming van de natuur dan gaat er diep in mijn hart iets open en de herinnering is puur! Ik ben weer bij hen die mij omgeven met de kleur en de stijl van het Oosterse leven. Ik hoor de muziek van de gamelan en kijk uit naar de slametan Vol verdriet delen wij u mee dat op de leeftijd van 81 jaar geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma. Batavia, f Middelburg, 12 juni 1934 20 februari 2016 Sinds 27januari 1995 weduwe van Theodorus Hagen Ronald Hagen Wietske Hagen-Prins Karen Hagen Merijn Moeliker Steven Lindy Zevenbergen-Hagen Hans Zevenbergen Rosa Claudia Marco van Ombergen-Zevenbergen Valentina Zevenbergen Perry Hagen Marja Hagen-Voom Cindy Kenny Morauw-Hagen Eddy, Davey, Jakey Elisa Hagen Jeroen de Kraker Sam, Lynn Romy Hagen Bram de Jong 't Gasthuis, Noordbolwerk 33E, Middelburg Correspondentieadres: Thorbeckelaan 14, 4384 CC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 februari van 11.30 uur tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. De afscheidsdienst zal aldaar worden gehouden om 12.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. "Terima kasih banvak voor een ieder die mij in het leven liefdevol heeft verzorgd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele weken is overleden mijn man, vader, schoonvader en onze opa Middelburg, Middelburg, 5 februari 1938 17 februari 2016 J.C. Hoogesteger- van Leerzem Corina en Hans Kevin, Renate, Carmen Buitenhove 111 4337 HD Middelburg Wij zijn bijzonder dankbaar voor de liefdevolle zorg die Jo ontvangen heeft van dokter A.R. Angkotta, de medewerkers van thuiszorg en Sint Jans Hospice de Casembroot. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61