O lllensenljnq.nl Uv^Jeilen Familieberichten Pieter Abraham Riemens Ivon Elisabeth Hagen-Manuel Jannis Abraham le Clercq Theresia Amelia Baars - Giesen - Trees - Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster mevrouw Annie Vlassenrood-van Remoortere Annie was vrijwilligster op de afdeling somatiek in de Blaauwe Hoeve. Zij verwende de mensen iedere maand door wat lekkers te bakken. Ze was spontaan en enthousiast en altijd geïnteresseerd in anderen. We hebben Annie gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Annie Vlassenrood Annie was al bijna 20 jaar onze gastvrouw in Ontmoetingscentrum de Lieve. We zullen haar missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Stichting Hulst voor Elkaar Hulst, 22 februari 2016 ...en om hen heen is de pracht van de Tropen de milde omarming van de natuur dan gaat er diep in mijn hart iets open en de herinnering is puur! Ik ben weer bij hen die mij omgeven met de kleur en de stijl van het Oosterse leven. Ik hoor de muziek van de gamelan en kijk uit naar de slametan Vol verdriet delen wij u mee dat op de leeftijd van 81 jaar geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma. Batavia, f Middelburg, 12 juni 1934 20 februari 2016 Sinds 27januari 1995 weduwe van Theodorus Hagen Ronald Hagen Wietske Hagen-Prins Karen Hagen Merijn Moeliker Steven Lindy Zevenbergen-Hagen Hans Zevenbergen Rosa Claudia Marco van Ombergen-Zevenbergen Valentina Zevenbergen Perry Hagen Marja Hagen-Voom Cindy Kenny Morauw-Hagen Eddy, Davev, Jakey Elisa Hagen Jeroen de Kraker Sam, Lynn Romy Hagen Bram de Jong 't Gasthuis, Noordbolwerk 33E, Middelburg Correspondentieadres: Thorbeckelaan 14, 4384 CC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 februari van 11.30 uur tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. De afscheidsdienst zal aldaar worden gehouden om 12.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. "Terima kasih banvak voor een ieder die mij in het leven liefdevol heeft verzorgd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Adriana Maria Ingels - Bos Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij thuis in zijn vertrouwde omgeving afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en onze trotse opa Jan echtgenoot van Elisabeth J. van Iwaarden Oostburg, t Oostburg, 15 maart 1926 21 februari 2016 Oostburg: E.J. le Clercq-van Iwaarden Oostburg: Margot le Clercq Dinand en Daphne Ruvon Correspondentieadres: Pastoor van Genklaan 2-33 4501 AH Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 26 februari om 11.00 uur in de kerk aan de Prinsestraat te Cadzand-Dorp. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze geliefde broer, schoonbroer, oom en oudoom - Piet - A 7 mei 1932 f 20 februari 2016 Johan Riemens t Terneuzen: Nelly Riemens Edson (CAN): Rinus Riemens t Elsie Riemens-Ditterich Terneuzen: Anna Bovendeur-Riemens Peter Bovendeur f Sydney (AUS.): Jan Riemens Noëll Riemens-Fletcher Hoevelaken: Adrie Riemens Greta Riemens-de Krijger Etten-Leur: Bram Riemens f Gerry Riemens-van de Waal Magda Riemens t Neven en nichten Terneuzen, Ferdinand Bolstraat 52 Correspondentieadres: Ferdinand Bolstraat 94 4532 HT Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 26 februari om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. COLOFON Familieberichten kijk ook op Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te zien. Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, zorg en liefde is, negen maanden na papa, gesterkt door het Heilig Oliesel op zondag 21 februari 2016 in de gezegende leeftijd van 93 jaar overleden onze lieve mama, oma en schoonmoeder weduwe van Henk Baars Het geluk van vele jaren samen Het verdriet van weer verder alleen Het verlangen naar weer samen één. Judith en Hilde Mineke en Sjaak Jeroen Stephanie Annette en Charles Brehua Dwayn Correspondentieadres; Albardastraat 214463 VZ Goes Onze moeder, oma en schoonmoeder is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 26 februari van 12.00 tot 12.45 uur, waarna om 13.30 uur de H. Mis ten Uitvaart zal worden opgedragen in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend volgt om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid op de Algemene Begraafplaats (R.K. gedeelte), Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als de geest niet verder wil En het leven wordt een lijden Kan men alleen maar dankbaar zijn Dat de dood je komt bevrijden Zij heeft het nooit zo gewild, maar angst en pijn zijn nu voorbij. Verdrietig, maar dankbaar dat zij is herenigd met haar dierbare man, ouders en alle huisdieren, geven wij u kennis van het overlijden van geboren 10 oktober 1934 overleden 22 februari 2016 te Biervliet te Kapelle echtgenote van Marcel Ingels, overleden 17 juni 2011 Nico Ingels Caroline Jaquet Lisa, Brodie, Tara 'Hl Angelo, Chanel "i& Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Pomona' voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Noordweg 30 4413 AC Krabbendijke Geheel volgens de wens van mijn moeder vindt het afscheid in besloten kring plaats. dinsdag 23 februari 2016 15 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43