1.000 Tien jaar PW in tien quotes Ê^koopjepealnl) DAGTSuGAErAN NIEUWS 9 Dode varkens bij mogelijke opvanglocatie voor asielzoekers maps i^1 --- J^J^kórtiny hoe de LPF ineenstortte na de moord op Pim Fortuyn. „Aan de andere kant zeg ik: Leefbaar Rot terdam is er nog steeds als stevige partij. Waarom zou dat bij de PVV niet kunnen zonder Wilders?" Bovendien zegt hij te merken dat het steeds meer geaccepteerd wordt om te zeggen dat je PW'er bent. „Leefbaar Rotterdam werd ook eerst met de nek aangekeken. Nu hoor ik ambtenaren gewoon zeggen dat ze erop stemmen. Dat merk ik ook met de PVV." En als het de PW niet is, dan wel een andere partij, voorspelt Fennema: „De electorale achter ban is er gewoon en dat blijft zo. De favoriete thema's van de PVV worden alleen maar groter: het vluchtelingenvraagstuk, de Euro pese Unie. Op die thema's kan een voortdurende succesvolle pro testcampagne gevoerd blijven wor den. Zo bezien kan hij nog jaren vooruit." 'Als je zo veel mensen beledigt, zal niemand een coalitie met je willen sluiten' Wel zal Wilders de komende tien jaar moeten nadenken over zijn opvolging, zegt Dewinter. Op dit moment ziet hij niemand binnen de partij die dat zou kunnen. Wel iswaar lopen er kundige mensen rond als Martin Bosma, vindt hij, 'maar die kunnen nog niet tot aan Geerts kuiten reiken'. „Geen enkele leider kan twin tig tot dertig jaar op het voorste plan blijven. Uiteindelijk komt er altijd slijtage. Kijk naar Jean-Ma- rie le Pen. Maar dat is nu nog lang niet aan de orde bij Geert. Wel gaat elke partij die langer bestaat een keer een forse verkiezingsne derlaag leiden. Dat zal hem ook nog een keer gebeuren. Indien hij daar doorheen komt, is de PW nog lang niet weg." Dat denkt Vossen ook. „Politici als Wilders gaan lang door. Kijk naar Jean-Marie le Pen of Jan Marijnissen. Mensen die de partij zelf hebben opgezet en die niet kunnen loslaten. Daar komt bij dat Wilders ook geen alternatief heeft. Hij wordt zo zwaar bevei ligd. Hoe kan hij ooit nog rustig le ven buiten de politiek? Voor hem wacht er over tien jaar geen baan tje als burgemeester. Hij moet wel doorgaan." 2006 'We moeten de tsunami van de islamisering stoppen' 2007 Tegen minister Vogelaar: 'U bent knettergek geworden' 2008 'Henk en Ingrid betalen voor Mohammed en Fatima' 2009 'Een kopvoddentax. Zo gaan we iets terugverdienen aan wat ons al zo veel heeft gekost.' 2010 Over de rechtszaak tegen hem: 'Het rechtssysteem in Noord- Korea is beter dan in Nederland' 2011 Tegen premier Rutte: 'Doe eens normaal, man' 2012 'Het overleg in het Catshuis is mislukt, maar ik kon niet anders' 2013 'Wat een zielig, miezerig en hypocriet mannetje is de heer Pechtold toch' 2014 'Willen jullie in Nederland meer of minder Marokkanen? Nou, dan gaan we dat regelen' 2015 'Vanaf oktober 2004 heb ik permanente bewaking. En geen vrijheid. Maar ik leef gelukkig foto's anp en AP nog. Waarvoor dank DKDB' Bij recreatiecentrum De Gouds- berg in Lunteren zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee dode varkens gevonden. Het centrum is een van de loca ties waar de gemeente Ede mo gelijk asielzoekers wil vestigen. Burgemeester Cees van der Knaap noemt de actie 'schanda lig'. „Dit is een grove manier om je mening te uiten." Op za terdag werd er in Ede nog gepro testeerd tegen de komst van asielzoekers naar de gemeente. Mogelijk houdt dit verband met de vondst van de dode dieren. Een Pegida-voorman werd tij dens de actie aangehouden om dat hij een varkensmuts droeg.De gemeente Ede vangt momenteel 375 asielzoekers op. Er wordt gezocht naar locaties voor de opvang van nog enkele honderden mensen. TomTom 259,95 39% 100,- Nu slechts €159,95 73% 73% 510,- Vanaf slechts €189,- 249,95 80% 200,- Nu slechts €49,95 €139,95 71% €100,- Nu slechts 39,95 €79,95 75% 60,- Nu slechts €19,95 75% Vanaf slechts €19,95 MAANDAG 22 FEBRUARI 2016 10 jaar door' Koen Vossen politiek historicus Het Rode Kruis hoopt met een campagne 1.000 nieuwe vrijwilligers te werven. De organisatie komt voor deze zomer handen tekort. Veel evenementen krijgen alleen een vergunning als er een eerstehulppost is. De bemensing is echter een probleem, omdat ook vluchtelingen aandacht van het Rode Kruis nodig hebben. LUNTEREN TomTom Vla 135 M Europe Naviga tiesysteem GRATIS LifeTime Maps Beste uit de test van de Consumentenbond Groot, duidelijk touchscreen van 5 inch Inclusief accessoires: dashboard houder en USBThuislader Kaart van Europa (45 landen), altijd gratis updaten ufÉtime +Hq|+K^SS| Adviesprijs Korting U bespaart: korting Alaska Bedding Air Pocket Matrassen 9 verschillende comfort zones voor de perfecte slaappositie en ondersteuning Vermindert lichamelijke klachten, altijd een goede nachtrust Beschikbaar in alle gangbare maten Profiteer van honderden euro's korting Adviesprijs Korting U I 699,00 Royalty Line Switzerland Bio 12-delige Pannenset Gemaakt van roestvrij edelstaal: horecakwaliteit Voor iedere maaltijd de geschikte pan tot je beschikking Geschikt voor alle warmtebronnen Profiteer van maar liefst 200,- korting Adviesprijs Korting U bespaart: korting korting Krachtige Draadloze MultiTool met extra Accu Zagen, schuren, polijsten, slijpen, beitelen en nog veel meer Onmisbaar in ieder huis Geleverd incl. vele accessoires en opberg koffer Volledig draadloos, optimaal gebruiksgemak Adviesprijs Korting U bespaart: 101-delige HSS Borenset van Hofftech Germany Met extreem harde Titanium Coating; blijft langdurig scherp Alle gangbare boormaten in veelvoud opgenomen Geschikt voor kunststof, (hard)hout en metaal Geleverd in handige opbergkoffer Adviesprijs Korting U bespaart: korting korting Set van 6, 9 of 12 Mini Cactussen voor in huis Zeer eenvoudig in het onderhoud, bewatering nauwelijks nodig Verliest geen bladeren, blijft het hele jaar groen Geeft je interieur een stuk meer glans GRATIS verzending! Adviesprijs Korting U bespaart; 59,95 67% €40,- BESTELLEN DOE JE VEILIG SNEL VIA WWW.KOOPJEDEAL.NL Nieuw: Achteraf betalen! flPberPoy (VT Cj) NIET TEVREDEN? GELD TERUG!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 9