I J? (H mensen inq.nl üï/erJaderi Familieberichten COLOFON Familieberichten "N kijk ook op Cornelia Dirkje Kole - Zoeteweij Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Kole-Zoeteweij We wensen Johan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kees en Ans Zoeteweij-Bom Dittie en Hans de Leeuw-Zoeteweij Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Wilhelmina van Velzen 11 november 1923 t 21 februari 2016 Ouddorp: G. van Velzen C. van Velzen- Sinke Krabbendijke: P.M. van Velzen- Overbeeke Neven en nichten Correspondentieadres Beatrixweg 34, 3253 BB Ouddorp De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 24 februari 2016 om 13:30 uur in een van de zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Henriëtte van Burg Ook een beetje onze "opa Duininck" Een laatste groet. Rien, Nicole, Doreen, Annelies en Lein Marcel, Ine, Anne, Lotte en Fleur Jan Strijker Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan kracht en doorzettingsvermogen heb je ons gegeven. Zo was je hele leven. Je was een voorbeeld voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, overleed zacht en kalm onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jacoba Remijn - Vroonland - Koos - sinds 20 augustus 2008 weduwe van Jaap Remijn in de leeftijd van 86 jaar. Ad en Leotine Martijn en Annemarije, Florian, Eline Marco en Moniek Hans en Margo Joost Kees en Lianka (in liefdevolle herinnering) Ramon f Wesley Manouk en Jasper Sjaak en Nicole Annerniek en Jennifer Roy Elvyra en Bert Joep 'i Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke (woning 413), voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 20 februari 2016 Correspondentieadres: Johan Frisostraat 12,4434 AC Kwadendamme. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 26 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er tot 1315 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 't Trefpunt te Ovezande. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Magdalena de la Houssaije - Roskam Johannes de la Houssaije Middelburg, 22 juli 1923 t Terneuzen, 19 februari 2016 Corry is overleden Ze is 8i jaar geworden 20 februari 2016 Yerseke Johan Kole Rotterdam Jolande, Theo en Joost Yerseke Adriënne en Gino De crematie is in besloten kring. Met veel dank aan de 'Golden Girls' van Ostrea voorde geweldig zorg en aan dr. H. aan de Toom, Moerzicht/Ter Weel, Yerseke. Damstraat 106, 4401 AT Yerseke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster De bewoners van Cederhof genoten van haar passie voor muziek en zang. Wij wensen haar man en familie heel veel sterkte toe. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers en directie Cederhof, Kapelle Ik ben de alpha en de omega, zegt de Here God, die is en die was en die komt. Openbaring 1:8 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde, is na een kortstondig ziekbed overleden mijn lieve zorgzame man, onze pa, opa en opi echtgenoot van Tini Wilschut Nijeveen, 20-7-1927 Zaamslag, 19-2-2016 Zaamslag J.J. Strijker-Wilschut Rik Strijker Nieta en Rein Boeije-Strijker Linda en Gaetano - Senn, <v) Laura en René - Evi correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 32 4543 AE Zaamslag De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op woensdag 24 februari om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Dinsdag 23 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid afscheid van Jan te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar Dr. Penne en het personeel van zorgcentrum 'De Molenhof' voor de liefdevolle behandeling en goede zorgen. maandag 22 februari 2016 21 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 6 november 2011 weduwe van Koudekerke: Vlissingen: Joke en Aad Schelling Jeanette en Theo Jono Els en Hans Caljouw Ilse Kim, Sven Patrick en Maralde Melle, Penna Correspondentieadres: Boulevard Bankert 880, 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 26 februari om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van het Theo van Doesburgcentrum voor de liefdevolle zorg. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57