Diinkbaruijjifijh (H mensen inq.nl Familieberichten yPWR ■SAcmarj Voor betaalbare kwaliteit Roelof Johan Timmermans Roel Hans Rijbering Annie Wisse - Snijder Annie Wisse Annie Wisse 9 H Johan Biondina Cornells Wilhelmus Bulten Maatje Rentmeester-de Jonge Elizabeth Minderhoud-Maljaars Joos van Belzen Bram de Kam Frangois Cornelis van de Velde Jacobus Suurmond Ko De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op zaterdag 20 februari 2016 15 "Heer die mij ziet zoals ik ben" Psalm 139 Geheel onverwacht en voor ons veel te vroeg, is door de Heere thuis gehaald Leiden Geboren 8 september 1953 Tholen Overleden 17 februari 2016 Familie Timmermans Correspondentieadres: Familie Krijger Zuidplantsoen 19 4693 BC Poortvliet De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 22 februari om 13.30 uur in de Rehobothkerk, Westvest 2 te Sint-Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Hogeweg te Poortvliet. Na de begrafenis willen we nog even samenzijn in het uitvaartcentrum Amissio, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Indien we u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, mag u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze Oud-Tafelaar Hans heeft in 1987 een wisselbokaal ter beschikking gesteld die sindsdien jaarlijks wordt uitgereikt aan een Tafelaar die een opvallende sportprestatie heeft verricht. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Adopt, adapt, improve! Bestuur, Tafelaars en Oud-Tafelaars Tafelronde 39 Schouwen-Duiveland Wij zijn diep ontroerd door het overlijden van Wij wensen Johan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze dagen, en voor de toekomst. Yerseke Mina Tange Wemeldinge Ardjan Aaron, in herinnering Dani. Yerseke Richard en Marliza Bedroefd, maar dankbaar voor alle gastvrijheid, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Johan, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Sint Andries Jacoba van Beieren combinatie Bedroefd, maar dankbaar voor alle gastvrijheid, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Johan, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Organisatie en deelnemers Stratentoernooi Voor uw blijk van belangstelling tijdens zijn ziekte en voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze vader wil ik u mede namens de kinderen langs deze weg hartelijk bedanken. L.V. Biondina - Goedhart Koudekerke, februari 2016 De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en opa -Cor- hebben ons gesterkt en bemoedigd. Na de Heere onze oprechte dank hiervoor. Ans Bulten Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, februari 2016 Het is niet meer zoals het was, en zoals het was zal het nooit meer zijn. Wat waren er veel lieve mensen om ons heen tijdens het ziekzijn, overlijden en bij de uitvaart van onze ma, oma en overgrootoma Dat heeft ons heel veel goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank. 't padje naer uus zu me stik vee gaé misse. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, ovezande, febr. 2016 Door de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder is het ons niet mogelijk een persoonlijk dankwoord tot u te richten. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te mogen ontvangen, in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, uw kaartjes en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u mijn vrouw en onze moeder en oma een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Bram Minderhoud Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, februari 2016 Dankbetuiging, in plaats van kaarten. Een kaart een woord een gebaar doet je zo goed als je iemand die je zo lief hebt, verhezen moet in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we ontvangen hebben na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en dierbare opa de gedachte dat hij door velen werd gewaardeerd, schenkt ons als familie veei troost bij het verwerken van dit verlies. J. van Belzen-van de Ketterij Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, februari 2016 De vele blijken van medeleven, de grote belangstelling, de handdrukken en kaarten zijn ons tot troost en steun geweest na het overlijden van onze vader, opa en opa vöö Onze welgemeende dank daarvoor. Familie Roelse-de Kam Familie Lievense-de Kam Westkapelle, februari 2016 4 februari 1929 25 december 2015 Het is voor ons een steun te weten dat hij voor velen van grote betekenis is geweest. Dankbaar kijken we terug op een liefdevol leven en een waardig afscheid. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw steun en medeleven. Jan en Yvonne Jacco en Marjo 's-Gravenpolder, februari 2016 Wij willen iedereen bedanken voor de persoonlijke belangstelling, bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en opi Het heef! ons veel steun en troost gegeven om zijn verlies te verwerken. Rie Suurmond-Louwerse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, februari 2016 Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www. uitvaart, vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70