Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 zaterdag 20 februari 2016 Johannes Abraham Duininck Johannes Abraham Duininck Jan Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Elsa Baaijens - Smids We wensen Peter, Noah en Omri, familie en vrienden heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Faber Personeelsdiensten Vlissingen Miranda van Iwaarden Marike van Hooijdonk Old sailors never die they just sail away Jan Franciscus Cornelis van Buren sinds 1994 weduwnaar van Riemke Cecilia Hofstede Gouda t Vleuten 9 februari 1935 13 februari 2016 Onze zorgzame vader en opa heeft een fijn leven gehad, waarvan de laatste 20 jaar in Westkapelle. Veldhoven: Jos en Charlotte Anne en Tim Amsterdam: Lenette en Martine Correspondentieadres: Jos van Buren Tureluur 11 5508 PX Veldhoven De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Henriëtte Adriana Maria van Burg-Koks Henriëtte Joost Johannes Geluk Altijd zullen er sporen zijn van je leven zij zullen ons aan jou doen herinneren. Wanneer we je zoeken kijken we in ons hart. Daar ben jij altijd te vinden... Theodora Elizabeth Pronk - Koot Dora weduwe van Joop Pronk Rotterdam, Zierikzee, 25 juli 1931 14 februari 2016 Petra en Hans Koen Annemieke en Winfred Wij hebben in kleine familiekring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Beethovenlaan 89, 4462 JE Goes Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid Willem van der Hofstede Meer dan 40 jaar is Willem lid geweest van onze Rotaryclub. Hij was Rotarian in hart en nieren, een trouwe, goede vriend en een zeer aimabel mens. Wij zullen hem missen. Wij wensen Gunnhildur, Gunnar en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Rotaryelub Middelburg Ko en Dien Ridderhof-Dagevos Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, trouwe en zorgzame (schoon-)vader en opa weduwnaar van Pieternella van Schaik vadervan Digna A's Heer Arendskerke t Middelburg 25 april 1926 18 februari 2016 Kloetinge Willem Jan Duininck Rian Duininck-Raas Utrecht Iris en Merel Amsterdam Jorriten Ilse De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 23 februari 2016 om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein in Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00uurinde kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg Condoleren na afloop in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1, Middelburg. Fam. Duininck, Walraven van Hallstraat 1, 4333 CN Middelburg Hierbij willen we ook onze dank uitspreken voor alle hulp, die hij veie jaren ontving van de buren, wijk team Zorgstroom Klarenbeek, Jacqueline Voorbach en de medewerkers van 't Getij, die hem te allen tijde met raad en vooral daad terzijde stonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Willem Jan en Rian, Iris en Merel, Jorrit en Ilse veel sterkte toe. Yerseke: J.F. van Schaik-Minderhoud Nootdorp: C.W. van Schaik-de Haas Neven en nichten Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd maar dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderens waardige wijze heeft gedragen, van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, dochter, zus en onze tante echtgenote van Marinus Cornelis Jacob van Burg Zij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Kloetinge: Rinus van Burg Goes: Ma Koks Heinkenszand: Sjef Koks Sander en Suus Sjoerd en Britt Wij zijn het personeel, de vrijwilligers van "het Qarahofje" en Dr. v.d. Werff dankbaar voor hun goede zorgen. 17 februari 2016 Westeinde 10 A, 4481 BT Kloetinge De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 februari om 14.00 uur in verenigingsgebouw "Amicitia", Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Kapelseweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er een samenzijn bij "Amicitia" waar tevens gelegenheid is voor een persoonlijke condoleance. In plaats van bloemen graag een donatie voor "Hospice het Clarahofje" te Goes, hiervoor is bij "Amicitia" een collectebus aanwezig. Wat blijftzijn herinneringen. We zullen je missen. Rinus en Jannie Westerweel kijk ook op Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die hij achterliet. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, vader en opa echtgenoot van Hermina Veerman Vlissingen, 27 augustus 1927 t Goes, 15 februari 2016 Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: H. Geluk - Veerman Irma Fagg - Geluk Eugène Fagg Yara Myra en Sito Cor Geluk Marijke Geluk - de Visser Chava en Michael Yva Ezra Vredehoflaan 354 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. 24 februari 2016 zijn onze ouders, opa en oma 60 jaar getrouwd Wilt U hen feliciteren dan bent U van harte welkom op zaterdag 5 maart in Klein Stelle te Wemeldinge. Van 15.30 tot 17.30 uur Kinderen en kleinkinderen Oranjeboomstraat 1B 4424AE Wemeldinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69