Jawaiiioriiim lllensenlinq.nl Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Etienne Marinus de Feijter Maatje Rentmeester-de Jonge Arthur Agnes Julien Goossens Tuur Raimund Bernhard Mayr Gilles Pieter Missu George Seghers Willy van Leeuwen Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Langs deze weg willen wij u bedanken voor de warme belangstelling, gedurende het lange ziek zijn en tijdens het afscheid van Zoveel mensen, bloemen, kaarten, lieve woorden en al die armen om ons heen! Samen met ons heeft u afscheid van hem genomen op die manier waaraan wij altijd in liefde zullen terugdenken. Nelly van Deursen - Langeraert Karin en Paul Natascha en Stefan Jeroen en Nicky Brian Schoondijke, 20 februari 2016 zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, februari 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze pa en opa Kinderen en kleinkinderen Het is niet meer zoals het was, en zoals het was zal het nooit meer zijn. Wat waren er veel lieve mensen om ons heen tijdens het ziekzijn, overlijden en bij de uitvaart van onze ma, oma en overgrootoma Dat heeft ons heel veel goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank. 't padje naer uus zu me stik vee gaé misse. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, ovezande, febr. 2016 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Onze speciale dank gaat uit naar Uitvaartverzorging Quataert voor de steun en de correcte verzorging. Ingeborg Goossens - Scherbeijn Michael en Mireille, Björn Corné en Shirley Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve man zeg ik u hartelijk dank. Janneke Mayr-Riemens Hoek, februari 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zovelen geliefd was. M. Missu-van de Vrede Johan en Ineke en kleinkinderen Zaamslag, februari 2016 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u op deze manier hartelijk bedanken Paula, kinderen en kleinkinderen Clinge, februari 2016 zaterdag 20 februari 2016 19 In liefdevolle herinnering 21-02-2014 21-02-2016 Wij missen je, hier om ons heen Wij missen je, het doet pijn Wij zouden nog heel graag even bij je willen zijn Annie Danielle Erwin Leontien Richard, Ruben V y Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51