(ft OyarJailaii (H Ulensen inq.nl Familieberichten Petrus Arnoldus Cornelis Arnold ARNOLD CORNELIS Arnold Cornelis Arnold Cornelis Arnold Cornelis Arnold Cornelis Arnold Cornelis Arnold Cornelis Arnold Cornelis Rudi Steel Jacoba Pieternella Dijkhuizen kijk ook op zaterdag 20 februari 2016 17 De golven die we maakten, zijn nog zichtbaar in de zee. Maar alleen wil ik niet varen het is de schipbreuk van ons twee. Rina Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa, en mijn zoon echtgenoot van Rina Keijmel geboren te Biervliet, 3 juli 1951 overleden te Terneuzen, 18 februari 2016 Breskens: Rina Cornelis-Keijmel Breske,ns: Cynthia en Roar Sandy Daley Oranjestad (Aruba): Angelo en Ineke V Esmee Floris Breskens: M.S. Cornelis-van Pamelen Correspondentieadres: Nieuwstraat 24 4511 CR Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 23 februari om 14.30 uur in de H. Barbarakerk aan de Europastraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.45 tot 14.15 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bevrijdend voor hem, zeer verdrietig voor ons, maar met diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te blijven, hebben wij toch afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom, Ma Marie-Louise en Raf Harry en Marian Neven en nichten Breskens, 18 februari 2016 De strijd heb je nimmer opgegeven, Zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven, vol liefde, zorg en levenskracht. We hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Marianne Jeffrey Shirley Met verslagenheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van 41 jaar lang heeft Arnold met zijn vakkundigheid en toewijding een zeer grote bijdrage geleverd aan Transport Vooruit. Wij zullen hem missen, als collega en mens. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en personeel Transport Vooruit BV. Wij zijn geschokt door het overlijden van onze collega Na jarenlang zeer prettig samengewerkt te hebben is hij ons na een lange strijd ontvallen. Wij zullen zijn inzet, vakmanschap en collegialiteit missen. Ons medeleven gaat uit naar Rina, Cynthia en Roar, Angelo en Ineke, kleinkinderen en overige familie. Al jouw collega's Transport Vooruit BV. Op 18 februari 2016 is onze medewerker en collega overleden Arnold was één van de steunpilaren van Transport Vooruit BV. Wij zijn hem veel dank verschuldigd en zullen zijn ervaring, kennis en inzet missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie Kotra Logistics Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Voor het vele goede werk dat hij gedurende zeer lange tijd in het belang van de Oosterbaan Groep heeft verricht zullen wij hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. Zijn toewijding en vriendschap zullen wij voor altijd missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Rina, de kinderen, de kleinkinderen en naaste familie. Jouw oud collega's Jan Oosterbaan Linda Oosterbaan Gijs van Os Mieke Groosman Karei Jan Sassen Michel van Opdurp Pierre Paul Groosman Michel Pijcke Jaap de Jonge Karei Gelauf Marco van Os Eric Jan Geldof Martijn van den Bunder Anoush van Eetveldt-Bedrosian Theo Dunnes Breskens, 18 februari 2016 Bedroefd, met intens verdriet moeten wij afscheid nemen van onze penningmeester, stadionspeaker en clubman Dank en waardering voor zijn jarenlange inzet voor V.V. Breskens. We wensen Rina, kinderen, kleinkinderen en familie enorm veel sterkte toe. Bestuur, Commissies, Leden en Vrijwilligers Voetbal Vereniging Breskens "We are Black, we are White, we are Breskens Dynamite" Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Rina Cornelis- Keymel. Wij wensen Rina, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. ZorgSaam Thuis Zeeuws-Vlaanderen, Collega's team Breskens Sonja Pielaet, leidinggevende ZWO Sylvia van Waarde, manager ZWO regio Sluis Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Niemand weet hoeveel je hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Na een periode van afnemende gezondheid hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en zeer trotse opa echtgenoot van Jannie Leunis in de leeftijd van 71 jaar. Axel Jannie Steel-Leunis Terneuzen Nicole en Erik de Reus-Steel Renate en Tim Dagmar Axel Mario en Danielle Steel-van Wijck Zoë Timo 19 februari 2016 Nassaustraat 13 4571 BK Axel Donderdag 25 februari is er van 13.15 -13.50 uur gele genheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid ontmoeten we u graag in de koffieruimte. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen ais wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden, is op 19 februari 2016 vredig ingeslapen mijn lieve moeder en schoonmoeder, onze oma en oud-omaatje weduwe van Antonie Vijfvinkel in de leeftijd van 93 jaar. Terneuzen Janneke en Ronnie Agterhuis-Vijfvinkel Terneuzen Serge en Petra Amy Zaamslag Jürgen en Andrea Madeion Esmee Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 642 4532 JWTerneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 23 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar verpleeghuis 'de Stelle' en verzorgingstehuis 'Bachten Dieke' voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49