OPERATOR/ BEVEILIGINGSMEDEWERKER ASSISTENT FARMACIE DISTRIBUTIE M/V Controller (0,5 fte) Hoofd Financiën Mercuri Urval NE ]ANS COvRA perspecto en een kritische financials in een dynamische onderwijsorganisatie O Kassa- en winkelmedewerkers O Terreinmedewerker- en parkmedewerkers O Gidsen voor rondleiding naar de Stormvloedkering (in Duits, Frans of Engelse taal) O Front-office manager O Allround horecamedewerkers, bediening en keuken O Countermedewerker (horeca) op de rondvaartboot O Afwassers O Weekend- en vakantiekrachten in horeca/ winkel/ park Scheldezoom Farmacie B.V. scheldezoom zoekt een enthousiaste apothekersassistent voor de functie van voor de Apotheek ZorgSaam te Terneuzen Het betreft een dienstverband van gemiddeld 36 uur per week voor een periode van 10 weken (week 26 tot en met 35). Wij nodigen ook schoolverlaters van harte uit om te reageren. zaterdag 20 februari 2016 De CENTRALE ORGANISATIE VOOR RADIOACTIEF AFVAL (COVRA) N.V. is belast met de zorg voor al het Nederlandse radioactief afval. Daarbij staat de bescherming van mens en milieu centraal. Het afval is afkomstig van onderzoekslaboratoria, ziekenhuizen, industrie en kernenergiecentrales. COVRA is een N.V. waarvan de aandelen volledig in handen zijn van de Nederlandse Staat. Meer informatie op: www.covra.nl. COVRA zamelt het Nederlandse radioactief afval in en zorgt voor de verwerking, opslag en de uiteindelijke eindberging. Dit wordt gedaan met circa 60 medewerkers. Wij vormen een hechte organisatie, waar de lijnen kort zijn en waar van iedereen een flexibele inzet wordt verwacht. Voor versterking van de afdeling Bedrijfsvoering laag- en middelradioactief afval/de afdeling Beveiliging zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken iemand met een technische MBO-opleiding. Daarnaast zijn opleidingen op het gebied van stralingsdeskundigheid (niveau 5) en het basisdiploma Beveiliging of beveiliger niveau 2 noodzakelijk. Geschikte kandidaten die hierover niet beschikken zullen de gelegenheid worden geboden deze opleidingen te volgen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: het voorbereiden, uitvoeren en begeleiden van verwerkingsactiviteiten, het bedienen van alle (technische) installaties, al dan niet computergestuurd, het (bijdragen aan) le lijns onderhoud inclusief het specialistisch schoonmaken daarvan; het vanuit de controlekamer bewaken van werkprocessen, gebouwen en omliggende terreinen en het uitvoeren van beveiligingstaken; het interpreteren van signalen die (in de controlekamer) binnenkomen met betrekking tot werkprocessen, automatiseringssystemen en/of beveiligings-en veiligheidsaangelegenheden van gebouwen en omliggende terreinen en het ondernemen van actie daarop; het, ingeval tot de BedrijfsNoodOrganisatie wordt overgegaan, uitvoeren van BHV en beveiligingstaken en waar nodig het coördineren daarvan vanuit de controlekamer; logistieke en overige werkzaamheden. De werkzaamheden die verband houden met de technische bedrijfsvoering vinden plaats in dagdienst en worden afgewisseld met procesbewakings- en beveiligingswerkzaamheden die in een continudienst worden uitgevoerd. Geboden wordt: Een passend salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COVRA CAO. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd Bedrijfsvoering, de heer M. BerntsenTel. 0113-616 625 of het hoofd Beveiliging, de heer M. Verberg Tel. 0113-616 624. Sollicitanten worden verzocht binnen 3 weken te reageren, door middel van een brief met cv, naar de directie van COVRA N.V, Postbus 202,4380 AE Vlissingen of per e-mail: vacature@covra.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. andeiw|5flioep Onderwijsgroep Perspecto is een samenwerkingsverband van 25 basisscholen (Openbaar, PC en RK) in de gemeenten Terneuzen en Hulst. Perspecto staat voor kwalitatief goed onderwijs, ruimte voor ontwikkeling en rekenschap, in opdracht van Perspecto zijn wij op zoek naar een Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Céline Landman 010 - 282 86 00. Zie ook www.mercuriurval.nl en www.onderwijsgroepperspecto.nl DELTAPARK Gelegen op een toplocatie midden in de Zeeuwse Delta ligt hét Zeeuwse thema tische pretpark bij uitstek, Deltapark Neeltje Jans. Al meer dan 10 miljoen bezoekers brachten een bezoek aan Neeltje Jans vanwege de spectaculaire attracties, zee leeuwen- en zeehondenshows, de rondvaartboot door de Oosterschelde, de nieuwe Delta Experience, exposities en leerzame films en natuurlijk de Stormvloedkering zelf. Om jaarlijks ca. 300.000 gasten een fantastische dag te bezorgen, heeft Delta park Neeltje Jans in de zomer ruim 80 medewerkers in dienst. Deltapark Neeltje Jans maakt deel uit van de Aspro groep waartoe ook het Dolfinarium in Harder wijk, Linneushofin Bennebroek en Boudewijn Seapark in Brugge behoren. Voor de periode van april t/m oktober 2016 zijn wij op zoek naar parttime fulltime medewerkers voor de volgende functies: Wij zoeken enthousiaste medewerkers (MA/), die flexibel inzetbaar zijn (zowel fulltime als parttime) met een gastgerichte en representatieve instelling. Bij voorkeur heeft u ervaring in de horeca c.q. toeristische sector en heeft u kennis van de Duitse en Engelse taal. Wij bieden afwisselende en flexibele werkzaamheden in het park, de shop, zelfbedienings-restaurant, horeca-outlets, entreekassa's, informatiebalie, filmzalen, orkaanmachine, waterglijbaan en trein. De wettelijke arbeidsvoorwaarden worden toegepast en u ontvangt een reiskostenvergoeding en personeelspas met aantrekke lijke voordelen bij collega parken in Nederland. U werkt volgens rooster van maandag t/m zondag, hoofdzakelijk overdag. Voor zakelijke evenementen in de horeca kunt u ook 's avonds worden ingezet. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of belt u met Ellen Otto, 0111-655657. Uw sollicitatie, motivatie en cv, kunt u sturen naar: e.otto@neeltjejans.nl De volledige advertentietekst is te lezen op www.scheldezoom.nl Vacaturenummer: 020 05.01 Assistent Distributie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30