H4A ZOEKT Werkvoorbereider Production Engineer (HTS-WTB) KEY ACCOUNT MANAGER M/V H4A kom jij ons bedrijfskantoor versterken? nemag handles your bulk - Projectleider - Calculator Werkvoorbereider - Uitvoerder - Vakman GWW - Timmerman Momenteel hebben we een vacature voor de functie van nemag.com RISICOBEHEER ASSURANTIEADVISEUR M/V wegens uitbreiding van werkzaamheden Meer informatie: www. werkenbijh4a. ril Stationsstraat 2-4 0118 615151 4331JB Middelburg info@donrisicobeheer.nl us grab quickYelease1irrt<F| rope pea clamshell1 grab trimming grab ci ish'elfgrab yHrjifTming grab cactus g 3i scissors-grai |rab quick relea! ftiick release link zaterdag 20 februari 2016 met leidinggevende capaciteiten (Fulltime) Nemag ontwerpt en bouwt sinds 1924 grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) en aanverwante producten voor de overslag van bulkgoederen. Elke grijper wordt klant specifiek op de modernste productiemiddelen vervaardigd en wereldwijd geëxporteerd. Als Key accountmanager bent u verantwoordelijk voor de verkoop, omzet en ontwikkeling van onze bestaande klanten en het acquireren van nieuwe klanten in het toegewezen marktgebied. Als senior in het team van accountmanagers valt ook het begeleiden en aansturen van de collega's tot het takenpakket en uiteraard de bij de functie behorende commerciële en administratieve taken. Om succesvol aan de slag te kunnen in deze functie beschikt u minimaal over een commerciële HBO opleiding en heeft u aantoonbare relevante werkervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring in onze branche of vers handel en Retail alsook kennis van het marktgebied in met name België en Nederland is zeer waardevol. Voor een goede communicatie met onze klanten is beheersing van de Nederlandse en Franse taal een vereiste. Roem Group behoort tot de wereldtop op het gebied van schaal- en schelpdierverwerking en wil deze positie in de toekomst verder versterken. Wij hechten veel waarde aan het kweken en verwerken van zuivere, verantwoorde en gezonde voedingsmiddelen uit de zee. Innovatie en duurzaamheid zijn daarbij kernwaarden. Onze producten verrijken en veraangenamen dagelijks het voedingspatroon van miljoenen consumenten overal ter wereld. Wegens groei van onze organisatie zoeken wij voor onze afdeling Bedrijfskantoor een: Functieomschrijving Je bent werkzaam op het Bedrijfskantoor. Deze afdeling is binnen Nemag de spil tussen Verkoop, Engineering en Productie. Je verzorgt zelfstandig of samen met collega's werkvoorbe reidingen van grijperorders. Daarnaast werk je projectmatig aan het optimaliseren van processen op het Bedrijfskantoor en het optimaliseren van productietechnieken en logistiek in de Productie. Je geeft adviezen aan de afdeling Engineering op het gebied van maakbaarheid van producten. Je rapporteert aan de Productie Manager. Taken Verzorgen van de (technische) werkvoor bereiding voor (grijperjorders, waar bij je het bewerkingsplan uitwerkt en technische tekeningen vertaalt naar werkinstructies; Bestellen van zowel handels- als order-specifieke onderdelen en uitbesteden van werk bij (geselecteerde) toeleveranciers; Verbeteren van processen in Productie en op het Bedrijfskantoor. Wat zoeken wij? HBO-opleiding of gelijkwaardig, richting werktuigbouwkunde; Affiniteit met metaalbewerking (constructiewerk, buigen, lassen, verspaning); Vaardig met ICT-systemen, ervaring met ERP pakketten ISAH is een pre; Je bent een teamspeler, communicatief vaardig, analytisch en neemt initiatief; Zelfstandig, praktisch ingesteld, nauwkeurig, klantgericht. Roem van Yerseke is een bedrijf vol ambitie en heeft een open en directe werksfeer. De mentaliteit is er één van flexibiliteit, no-nonsense en de handen uit de mouwen. Daar staat tegenover een functie vol uitdagingen, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. REAGEREN: Bent u geïnteresseerd in deze vacature en wilt u de uitgebreide vacaturebeschrijving ontvangen of direct solliciteren dan zien wij graag uw reactie t.a.v. Mevr. J. Muller - j.muller@roemvanyerseke.nl. Wilt u eerst meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met Dhr. P. Ceuppens, Commercieel manager op telefoonnummer 0113-577724 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat bieden wij? Een zelfstandige en veelzijdige functie in een leuk team, een financieel gezond bedrijf dat continu werkt aan verbetering en ontwikkeling, korte communicatielijnen, veel vrijheid in het werk en hoge eigen verantwoordelijkheid, een prettige werksfeer, aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V., t.a.v. Jan van der Vorm, Postbus 110, 4300 AC, Zierikzee of hrm@nemag.com. Telefoon 0111 418 960. Kijk voor deze en meer vacatures op www.nemag.com/jobs The Netherlands Phone:+31 (0)111 418 900 E-mail: hrm@nemag.com Voor een deskundig en onafhankelijk advies Wij zoeken op korte termijn een nieuwe collega voor de functie van Binnendienst Meer informatie? Kijk op www.donrisicobeheer.nl Uniek in zijn combinatie Wervenweg 10 4551 MC Sas van Gent T 0115 471460 F 0115 472626 info@h4a.nl www.h4a.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24