scuiman Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Henri Cornelis Rijbering Hans Rijbering Hans Rijbering Pieter Wisse Lokaal, vertrouwd, betrokken. Hans Johanna Margaretha Wisse-Snijder Hotel Smits te Wemeldinge Annie Annie, Piet Wisse vrijdag 19 februari 2016 15 Mijn grote liefde, onze moedige vader en geweldige opa is overleden. Hilversum, Schuddebeurs, 24 mei 1946 15 februari 2016 Ellen Rijbering-Verhoeff Hans-Jan en Linda Briek, Maartje en Hansje Martijn en Marieke Daan, Fiene en Maas Wij zullen hem gedenken op zaterdag 20 februari om 11.00 uur in de Driekoningenkerk aan de Ring van Noordgouwe. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie "De Vierbannen", Weg van de Buitenlandse Pers 3 te Ouwerkerk. Correspondentieadres: Kloosterweg 48, 4317 NH Schuddebeurs rotary club schouwen-duiveland Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Hans was vanaf het begin lid van Rotary Club Schouwen-Duiveland en onze voorzitter in het jaar 2010-2011. Wij hebben oprecht bewondering voor de wijze waarop hij in het leven stond en met zijn ziekte omging, voor de positiviteit en het realisme dat hij uitstraalde en de kracht die hij daarmee aan zijn omgeving gaf. Onze gedachten gaan uit naar Ellen, naar Hans-Jan en Martijn en hun gezinnen. Wij wensen hen de kracht dit grote verlies te kunnen dragen. Wij zullen Hans, zijn humor en zijn vriendschap missen. Bestuur en leden Rotary Club Schouwen-Duiveland Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medeschutter Hans wat zullen wij je missen. We wensen Ellen en de kinderen veel sterkte. Verloren gevecht Waarom al dat vechten, waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en helemaal niet terecht Je wilde graag nog verder maar verloor dit gevech t Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden onze geliefde echtgenote, moeder en oma - Annie in de leeftijd van 59 jaar. Johan Wisse Rémon en Mariska Jesley, Hailey Anita Aaron f, Dani 18 februari 2016 Oranjeboomstraat 4 4424 AG Wemeldinge We nemen afscheid van Annie op maandag 22 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Annie hield van witte bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is vanaf heden tot en met dinsdag 23 februari gesloten. Achter tranen van verdriet Schuilt de glimlach van herinnering Anja Pekaar Tobias, Shelly Nel Klaassen Hotel Smits zal nooit meer hetzelfde zijn. we missen je Wij wensen Johan en de familie heel veel sterkte. Johnny, Ardjan, Monique, Nelly, Elvira, Ineke, Renate, Patricia, Elvira, Nathalie, Jeffrey,Perry Leden van St. Jan Met droefheid delen wij u mee, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, na een langdurig ziekzijn, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Heere Mina, de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Middelburg W. Wisse (in herinnering) M. Wisse-de Korte St. Laurens M. Marinissen-Wisse M. Marinissen Koudekerke P. de Visser-Wisse (in herinnering) P. de Visser Biggekerke S. Wisse C.J. Wisse-Wouters Meliskerke J. Wijkhuijs-Wisse C. Wijkhuijs Neven en nichten Meliskerke, 16 februari 2016 Wij zijn verdrietig dat na jaren van vriendschap en samen werking is overleden onze vroegere buurman Wij wensen Mina en de (klein-)kinderen de ondersteuning van de Heere toe. Meliskerke: Levien en Jannie Melse Piet en Hannie Wisse Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75