Obase en Radar starten samen Taal Expertise Centrum in Zierikzee BOSCH Service Autobedrijf Faasse Tankstation Supercompleet naar Thermae 2000 BOM 2-3 dagen nü vanaf 75 Dagelijks entree tot Thermae 2000 inbegrepen! De wereld is Kras Hotel Thermae 2000**** Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR83015 Hoe boek ik deze lezersreis? Boek nu deze lezersreis "YJüP pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Per 29 februari a.s. sluit Tankshop Faasse, zodat onze ouders na ruim 52 jaar inzet voor het bedrijf het rustiger aan kunnen gaan doen. Zij danken u hartelijk voor het jarenlange vertrouwen en de trouwe klandizie. Hoewel het tankstation per 1 maart a.s. onbemand wordt voortgezet door Oliehandel Dekker uit Grijpskerke, staan wij nog tot 1 april in de ochtenduren voor uitleg over de bediening van de tankautomaat tot uw beschikking. Autobedrijf Faasse Zuidstraat 27 4361 AA Westkapelle 0118 - 57 13 82 0118 - 57 24 59 STEK Wij wensen Oliehandel Dekker veel succes en hopen dat zij in de toekomst op u als klant mogen blijven rekenen. Marcel ft Maurice Faasse Autobedrijf Faasse blijft uw vertrouwde adres voor alle voorkomende (schade) reparaties, onderhoud en verkoop van auto's. Bosch Car Service Compleet, goed, betaalbaar Onderwijs op maat voor leerlingen met taalachterstand Aan het Jannewekken in Zierikzee zijn vandaag de eerste 16 leerlin gen gestart in het Taal en Expertise Centrum. Een centrum voor kin deren van Schouwen-Duiveland, in de leeftijd van zes tot en met twaalf jaar, die door een taalachterstand onvoldoende in staat zijn cognitief aansluiting te vinden bij leeftijdsge nootjes. Vanuit het centrum wordt de kinderen zo snel mogelijk de Ned erlandse taal bijgebracht. Obase en Radar hebben het centrum opgericht vanuit de gemeenschappelijke ver antwoordelijkheid voor kwalitatief Passend Onderwijs. De leerlingen volgen iedere ochtend in het Taal Expertise Centrum (TEC) een speciaal programma. De nadruk binnen het onderwijs ligt op de basisvaardigheden: taal, schrijven en rekenen. Daarnaast is er aandacht voor culturele vorm ing en sociaal-emotionele ontwik keling. Na een gezamenlijke lunch, gaan de kinderen 's middags terug naar de basisschool in hun eigen woonplaats. Daar nemen zij deel aan het reguliere onderwijs en kun nen zij het geleerde direct in de praktijk brengen, samen met hun klasgenootjes. Sinds de zomervakantie nemen Obase en Radar deel aan het oriën tatietraject voor taalonderwijs aan kinderen van statushouders op Schouwen-Duiveland, samen met de gemeente Schouwen-Duive land en Pontes Pieter Zeeman. Omdat deze procedure veel tijd en zorg kost, maar tegelijkertijd de druk op leerkrachten en het beno digde onderwijs voor deze leerlin gen toeneemt, hebben Obase en Radar besloten het Taal Expertise Centrum als voorlopige voorzien ing op te zetten. Om een nog gro tere achterstand van de kinderen te voorkomen, wachten de aan bieders de besluitvorming niet af en is het TEC geopend voor leer lingen van heel Schouwen-Duive land. Meer informatie: Obase /Taal Expertise Centrum Petra Kotvis 06-51701611 2/3 dagen wellness in Valkenburg inclusief hotel en ontbijt Tot 64 voordeel p g vrijdag 19 februari 2016 Dit luxe 4-sterren hotel is tegen de Cauberg aangebouwd, pal naast de thermale baden van het Thermae 2000 complex. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, terras met uitzicht over de Geulvallei, ontbijtruimte, kleedruimte, bar, restaurants en parkeer gelegenheid (tegen betaling). Uw ruime kamer is voorzien van een televisie, telefoon, kluisje (gratis), zitje, bad/douche, toilet en terras. Als hotelgast heeft u overigens al vanaf 8.00 uur toegang tot Thermae 2000 (1 uur eerder dan de reguliere openingstijd). Het hotel ligt op loopafstand van het centrum van Valkenburg en op ca. 12 km van het centrum van Maastricht. Aankomst van 24 februari t/m 30 december 2016. van vooru 2 dagen £-99* nuvanaf€ 75 3 dagen £499" nu vanaf €135 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in Hotel Thermae 2000, ontbijtbuffet en alle dagen entree tot Thermae 2000. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting 3,75 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR83015 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83015 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 6 maart 2016. auto-faa?se@ zeel andnet.nl www. a u to-faassen I v Heerlijk ontspannen, relaxen en genieten in Thermae 2000, een van de grootste wellnesscentra van Nederland! Ervaar de geweldige binnen- en buitenbaden, whirlpools, sauna's, stoombaden, schoonheidsbehandelingen en kuurprogramma's met heilzame werking voor uw lichaam. Thermae 2000 beschikt namelijk over het schoonste water van Nederland met thermale krachten. U overnacht in het luxe 4-sterren Hotel Thermae 2000, zodat u direct vanuit uw hotel het wellnesscomplex binnenwandelt. Bovendien zijn alle dagen entree tot de zwembaden en sauna's t.w.v. 32,50 per dag al bij deze aanbieding inbegrepen! Gun uzelf dit pure verwenuitje en boek snel zodat u helemaal ontspannen het voorjaar in gaat. Klanten beoordelen deze aanbieding niet voor niets met een 8,5!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69