HNNEN&BUIl 7 0 KIJK VERGELIJK Vrijstaand wonen in Zeeuws-Vlaanderen Hadden we eerst slechts een balkon, hier moeten we opeens flink tuinieren. We hebben geen van beiden groene vingers Zaza brood in Nederland zou niet te eten zijn, zo hadden we in België ge hoord. Maar onze Axelse bakker heeft heerlijk brood. Het assorti ment van de supermarkt is ook uit stekend. In Antwerpen deden we met een lang gezicht in één keer al onze inkopen voor de daaropvol gende veertien dagen. Hier sprin gen we hij na dagelijks op de fiets om voor onze lol boodschappen te doen." Houtkachel De vrijstaande woning aan de Van Middelhovenstraat beviel Maarten en Pieter direct, vertellen ze tijdens een rondleiding door hun knusse huis. In de woonkamer gloeit de houtkachel, Zaza heeft zich uitge strekt op de hoekbank. De keuken is niet groot, maar wel handig ingericht, met inbouwappa- ratuur en een natuurstenen bar waaraan Maarten en Pieter meestal eten. Niks speciaals, gewoon de Hollands-Vlaamse pot, zegt Maar ten, terwijl hij een drankje in schenkt. Er viel niet veel te klussen. Alles hebben de mannen zelf ge daan. „Doe-het-zelf-gigant Karwei heeft goede klanten aan ons. Alle lampen hier in huis komen er van daan, plus een heleboel tuingereed schap. Hadden we in Antwerpen slechts een balkon, hier moeten we opeens flink tuinieren. Groene vin- gers hebben we geen van beiden, dus er valt nog veel te leren," zegt Pieter. De bovenverdieping herbergt een naar vers gekapt hout geurende verrassing: een slaapkamer die is ingericht als wellness-ruimte, met een authentieke Finse sauna. Kleine tegenvaller: de wanden van de sauna bleken te groot voor het trapgat, dus dat werd zagen. Maar het kwam goed en nu genieten Pie ter en Maarten elk weekend van een gezonde partij zweten in het grenen minihuisje. Alleen nog een inloopdouche in de badkamer, vertellen de Vlaamse Zeeuws- Vlamingen, inclusief een stortbad in de vorm van een hou ten emmer. Om te vullen met ijs koud water. Want als je het doet, doe het dan goed, vinden ze. BV "in ww II HULST CLINGE WESTDORPE WESTDORPE Klinkt het goed, rustig en vrijstaand wonen in Zeeuws-Vlaanderen, net als Maarten en Pieter? Bekijk dan ook onderstaande woningen eens. Wie weet zit er iets moois tussen. HOEK vrijdag 19 februari 2016 >Ook cocker spaniël bloeide helemaal op in het nieuwe huis. in Zeeland EVEN VOORSTELLEN Maarten Deruwe (32), zelfstandig autoschadespecialist. Pieter Rokers (30), procesoperator in Hoboken, bij Antwerpen. Cocker spaniël Zaza (2) Adres: Tivoliweg 130 Prijs: €345.000 k.k. Bouwjaar: 1975 Kenmerken: Semibungalow met twee slaap kamers en een badkamer bene den. Boven zijn er nog twee slaapkamers. Adres: 's-Gra- venstraat II Prijs: €247.500 k.k. Bouwjaar: 1975 Kenmerken: Semibungalow, twee slaapka mers en badka mer beneden, twee slaapka mers boven, garage. Adres: Graaf- jansdijk BI2I Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 1979 Kenmerken: Semibungalow met garage, car port, tuinhuis en volière. Woning heeft een groot balkon met weids uitzicht. Adres: Wilhelmi- nastraat 12 Prijs: €249.000 k.k. Bouwjaar: 1936 Kenmerken: Vrijstaand huis met garage. Tuinkamer/serre met schuifpui. Kelder/provisie ruimte. Adres: Kreek singel 20 Prijs: €339.000 k.k. Bouwjaar: 1974 Kenmerken: Semibungalow met slaapkamer en badkamer beneden, drie slaapkamers en een badkamer boven. Garage en stenen ber ging. Gelegen bij natuurgebied De Kreek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60