Familieberichten üyarlailafj kükookop fllensenlinq.nl Jacob Adriaan Burger Elsa Elisabeth Baaijens - Smids Elsa Goes Peter Baaijens Noah, Omri Johan Smids Koos Janse Jaïr Smids en Ivana David Smids Goes Jan en Lenie Baayens-Duvekot 's-Heer JanenTessa Hendrikskinderen Baayens_van de Vrie Sefanja, Raphaël Elsa Baaijens Lieve Elsa Jacob Burger Jacob Burger donderdag 18 februari 2016 17 Lieve ELsa, Heel de wereLd mag weten hoe sterk, mooi en dapper je was! Kus van Marije, Harm en de kids Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van ons nichtje Wij wensen Peter, Noah, Omri, familie en vrienden heel veel sterkte en Gods kracht toe bij het dragen van dit verlies. Ooms, tantes, neven en nichten familie Janse Ik wil ook waaien waaien als de wind Ik wil ook komen komen als een kind dat naar zijn vader wil waaien licht en teer naar U, o Heer Losser, Goes. 27juni 1982 15 februari 2016 Gouda 's-Heer Arendskerke Oost-Souburg Middelburg Heel verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze lieve, altijd vriendelijke en zorgzame buurvrouw We wensen Peter met Noah Omri en de familie alle kracht en eikaars nabijheid toe om dit verlies te dragen. Simon en Anneke van Strien Vincent, Barnelia, Eva Anne Wisse Gerard Telleman Piet en Janny Mosselman Gert-Jan, Rianne, Jan Marien Gerard Nijsse Westsingel 76, 4461 DM Goes Elsa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waar geen gelegen heid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Elsa te nemen op maandag 22 februari om 13.30 uur in de Bethelkerk, Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend begraven we haar op de algemene begraaf plaats (rond 15.00 uur) aan het GeLdeloozepad te Goes. Wij vinden het fijn dat u aanwezig bent, dat is voor ons belangrijker dan iedereen de hand te drukken. Daarom is er uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren, voorafgaand aan de dienst, vanaf 12.45 uur, in de foyer van de kerk. Ook kunt u op www.uitvaartzorgcentrum.nl een condoleance of een herinnering plaatsen. Kom zoals je bent. Voor bloemen wordt door ons zelf gezorgd. Stil mijn ziel wees stil, (Opw. 717) en wees niet bang voor de onzekerheid van morgen. God omgeeft je steeds Hij is er bij, in je beproevingen en zorgen. je spontaniteit, je creativiteit, je humor, je gastvrijheid, je vrijgevigheid, je onvoorwaardelijke vriendschap, jouw aanwezigheid: wat zullen we je missen! Lieve Peter, Noah en Omri we denken aan jullie! @home: Andrea, Robert, Tonia, Angelique, Arianne, Barry, Rhodé, Evelyn, Jan, Tessa, Janny, Robert, Daniël, Sandra en partners en kinderen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zwager Kamperland: J.W.C. Noordhoek t A.C. Noordhoek-Tange Colijnsplaat: W.J. Noordhoek P.A. Noordhoek-van de Kreeke Oostkapelle: N.J. Marcusse t W.J. Marcusse-Noordhoek Halsteren: H.C. Noordhoek Heinkenszand: J.C. Noordhoek E.J. Noordhoek-Nijssen neven en nichten 'Wij leven in vertrouwen op God' 2 Cor. 5:7 Na een rijk en lang leven, vol van zorg voor anderen met diepe betrokkenheid en na een huwelijk van 60 jaar, hebben wij vandaag terug moeten geven aan zijn Schepper, onze lieve man, papa, opa en opi Veere, 26 oktober 1921 's Heer Arendskerke, 16 februari 2016 Goes: Joke Burger - Noordhoek Den Haag: Marianne t en Peter Bolsward: Annemarie Frits en Greke Goes: Hedwig en Peter Sint Maarten: Wietske en Ewout Annemarieke en Ronald, Onno en Carmen, Jaap-Jan en Sowella, Roelinka en Mark; Fem en Johan, Sanne, Roos; Johanneke en Arthur, Ariana, Jeske en Matthias; Manon en Simon, Esmée en Burnargis, Lotte Lars, Morris; Tijn; Gideon; Ruben, Jop en Daan Wij nodigen u uit voor de dankdienst voorafgaand aan de begrafenis, op dinsdag 23 februari 2016 om 13:30 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2 (kruising met de J.D. van Mellestraat) te Goes. De begrafenis vindt plaats om 15:00 uur op de Algemene Begraafplaats, Kapelsewegte Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Vredeskerk. Goes, 16 februari 2016 Beukenstraat 180, 4462 CB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72