t Gors^ Familieberichten Jan Fieter de Nooijer 14 woensdag 17 februari 2016 Ü!/3fl2ilSfJ Elsa Baaijens Jan Fieter de Nooijer kükookop q fflensenlinq.nl Pieter Johannes Leunis Versluijs Maria Paul den Boer -Paulus Adrianus- Jacob Burger Koos Hartevelt Marja de Lange Krina de Jonge Piet dl. Maria Alida de Vries "Als ik jouw naam hoor, voel ik diep verlangen. Geluk en vriendschap voor altijd. Al ben je weg, dat raakt nooit kwijt" We ontvingen het verdrietige bericht dat moeder van onze leerlingen Noah en Omri plotseling is overleden. Wij wensen Peter, Noah, Omri en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. In gedachten zijn we bij jullie. Kinderen, ouders, leerkrachten, activiteitencommissie, MR Prinses Ireneschool, College van Bestuur Alpha Scholengroep Goes, 17-02-2016 't is mooi geweest... Na een jaar van steeds afnemende krachten is op 82-jarige leeftijd rustig ingeslapen mijn dierbare man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Hansweert, 7-5-1933 Goes, 15-2-2016 echtgenoot van Tilly den Boer - de Kok Marie-Louise en Gerrit Lilian en Jos, Lizzy, Lucy Anne-Marie en Bing, Josephine, Katherine Correspondentieadres: IJssellaan 29, 4417 DB Hansweert Op uitdrukkelijke wens van Paul zal de afscheidsdienst worden gehouden op zaterdag 20 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna bent u welkom vanaf 15.00 uur in dorpshuis 'Kaj Munk' Schoolstraat 5 te Hansweert, voor een samenzijn en om na te praten over het leven van Paul. Uitsluitend schriftelijk condoleance. Wij verzorgen zelf de bloemen. Liever deze week geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze broer en zwager, maar met goede herinneringen aan Goes: Adrie Lock-Burger Arie Lock t Australië: Sary Vandenberg-Burger Henk Vandenberg f Middelburg: Jo Burger-Pouwer Ad Burger t Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega, Vanaf 1987 tot 2006 is Koos werkzaam geweest bij de gemeente Borsele als hoofdbode. Wij denken met dankbaarheid terug aan zijn werk en inzet voor de gemeente Borsele. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele. E.f. Gelok. burgemeester. J.P. van den Berge, secretaris. Verdrietig geven wij u kennis dat na een leven gekenmerkt door eenvoud, goedheid en liefde is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Janny de Nooijer-Knuijt in de leeftijd van 87jaar. Nieuw-en Sint Joosland: J. Knuijt f P.A. Knuijt-van Nimwegen Oudewater: J. Knuijt f N. Knuijt-Dellebeke Arnemuiden: M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer Ritthem: J. Knuijt f C. Knuijt-Enters Goes: I. Barendse-Knuijt J.M. Barendse f Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde hen die hem zijn voorgegaan. De leden van de Zeeuwse Kunstkring betreuren het overlijden van Zij is ruim 40 jaar actief lid geweest van de ZKK en laat een bijzonder en kleurrijk oeuvre na. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen. Lang mochten we van jou genieten. Nu moeten we afscheid nemen van We herinneren haar dankbaarheid en betrokkenheid. We zullen haar erg missen. Cliënten en medewerkers locatie Populierenstraat, Gors mensgerichte ouders Ltutiing Intens verdrietig, maar met mooie herinneringen, geef ik u kennis dat is overleden mijn innig geliefde man A-19 september 1928 f 15 februari 2016 Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland Janny de Nooijer-Knuijt Mijn dank gaat uit naar dr. Ponten en de medewerkers van Zorgstroom; team Arnemuiden. Kraaijerthavenstraat 13 4339 BV Nieuw-en Sint Joosland Zaterdag 20 februari om lO.OOuur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de condoleance plaatsvinden in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. ENIGE EN ALGEMENE KENNNISGEVING Na een afnemende gezondheid is toch nog plotseling overleden mijn dierbare, atletische man Middelburg Biggekerke 05-11-1940 15-02-2016 Albien Versluijs-Cornelisse Geheel in overeenstemming met zijn wens zal de uitvaart in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Correspondentieadres: MAREA Uitvaart Majoorwerf 5 4374 CA Zoutelande Onze bijzondere vriendin, dochter en zus is in haar slaap overleden. De Lier, 29 september 1953 Kloetinge, 16 februari 2016 Jacques Hendriksen J.P. de Vries (in herinnering) R. de Vries-Tilma Gretha Jan Herma les Inte Nynke Tom Anneke Bert Luppo Annet Piet Jacqueline Hillie Lineke Tariq Klaas-Jan en verdere familie Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes Naar Maria's wens vindt de begrafenis plaats op Vrijdag 19 februari 2016 om 15.30 uur op de Algemene Begraafplaats van Hansweert. Voorafgaande willen wij verzamelen in Verenigingsgebouw Kaj-Munk, Schoolstraat 5 in Hansweert. Na de begrafenis willen wij samen met u Maria herdenken in Kaj-Munk. Mochten wij vergeten zijn u persoonlijk te berichten, hopen wij u op deze wijze te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61