Familieberichten r n Arie Jan Pieter van Vliet Arie van Vliet 20 maandag 15 februari 2016 kükookop fflensenlinq.nl Johanna Maria Hoogstrate-Bustraan ~Jo~ Catharina Johanna Marinissen Toos Jacoba Cornelia Baijens - Pleijte Koos 4" Eliza Domus Jan Lindenbergh V Pieternella Leuntje Mol - de Heere - Pietje - Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een laatste moeilijke levensperiode is overleden mijn lieve man, onze vader en opa 27 september 1936 12 februari 2016 Anneke van Vliet-Poirot Arjan en Marianne Jordy Valerie Moerplein 125 4401 HZ Yerseke De crematieplechtigheid zal naar wens van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 februari van 19.30 tot 20.30 uur in De Lepel, Lepelstraat 7A te Yerseke. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Vader van onze collega en werkgever Arjan. Laurus en Prina Peter en Liesbeth Danny en Ilona Piotr en Ewa We wensen Anneke, Arjan, Marianne, Jordy en Valerie sterkte met het verlies. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma sinds 7 mei 1968 weduwe van Willem Hoogstrate in de leeftijd van 95 jaar. Frans Hoogstrate en Elly van Aalst William en Kim, Sophie-Floor, Isabelle, Charlotte Liset en Peter, Juliën, Brigitte Ad en Janny Hoogstrate-van Stee Edwin en Mariska, Mike, Zoë Frank en Maaike, Ben, Tim Annet en Floor Eversdijk-Hoogstrate Jan-Willem en Judith, Julie, Ilse Janine en Pieter, Kees, Florus Marijn en Marie-Louise Hoogstrate-de Milliano Youri en Desirée Minke en Kris Yerseke, 12 februari 2016 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Postweg 20 4421 NB Kapelle De rouwdienst wordt D.V. woensdag 17 februari om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Moerzicht, afdeling Ostrea, voor de liefdevolle verzorging. Ga nooit weg zonder te groeten... Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen is op 79-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Toon en Jing Rick en Calijn, Ilona, Wenwen Francoiset Fajo en Jessica, Alana Peter en Miranda Anne en Sanne Sam en Ellen Casper en Tamara Robinn en Angus Frans en Nettie Yvonne en Erik Noamy, Gavin, Kaylinn Vlissingen, 12 februari 2016 Correspondentieadres: Esdoornstraat 2, 4388 PK Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 februari van 19.00 uur en 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op woensdag 17 februari zullen we haar om 12.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, brengen we haar een laatste groet en ontmoeten we elkaar daarna in de koffiekamer van de begraafplaats. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 90 jaar. Lenie Stefan, Olivia Gisel en Arno Aartje en Eric Ferry en Charlotte, Lucas, Fenna Martij n en Cindy Marjan en Jan Natasja Lennard en Meike .V jr -£ 13 februari 2016 Correspondentieadres: Slijkstraat 67, 4381 JH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen toespraken Met groot verdriet deel ik mee dat in de vroege ochtend van 10 februari mijn man thuis is overleden. psychiater Wemeldinge 16 december 1945 Amsterdam 10 februari 2016 45 jaar lang hebben we met elkaar en onze vrienden een mooi leven gehad. Hij heeft veel betekend voor ons en zijn patiënten. Antoon Moorman De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: A.F.M. Moorman Weteringschans 49hs 1017 RW Amsterdam In vol vertrouwen op de liefde en genade van haar Heer en na jaren lange vriendschap hebben we afscheid genomen van Wemeldinge, 25 april 1921 f Kapelle, 12 februari 2016 sinds 23 juni 2011 weduwe van Marinus Mol Kapelle: Steven en Rie Sandee Wemeldinge: Nellie en Daan Bezuijen Yerseke: Adrie Louwerse-de Weerdt Correspondentieadres: Bogerdlaan 24, 4421 EK Kapelle. De herdenkingsdienst vindt plaats op D.V. woensdag 17 februari om 14.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samen zijn in bovengenoemde kerk. Wij willen al het personeel en vrijwilligers van "Cederhof' hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. -ffg-LVJu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55