Familieberichten Ü!/3fladsf] kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 15 februari 2016 Lambert Pleket Maria Paulina Julia de Kort Marie Jloèa ^Mauw oavt ctfei fi'eedert/ echtgenote van Willy Petrus Bogaart Destiny Elisabeth Van der Vloet Destiny Anies Margo Mertens Willy Leonard de Koek Therèse Martha Maria Bracke Reinier Joost Leunis - Rein - Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve ma, oma en over-oma weduwe van Joseph Eduard Maria van Daele Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Graauw: Jacqueline en Lorenzo Roodhuizen-van Daele Paramaribo: Sophie Graauw: Johan Nieuw en Sint Joosland: Annemie en Tommy, Ceylin, Quinn Graauw: Tim en Britta Vrasene: Patrick en Ingrid van Daele-Bryssinck 12 februari 2016 Correspondentieadres: Zandbergsestraat 15, 4569 TC Graauw U kunt afscheid nemen van Marie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 17 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 18 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia van het Kind Jezus, Julianastraat 16 te Heikant. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie daar ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Oma, als het waar is wat ze vertellen dat er misschien echt een hemel is, zou je dan eens willen bellen omdat ik je zo vreselijk mis... liefs van Sophie, Johan, Annemie Tommy, Tim Britta, Ceylin en Quinn Om je heengaan treuren wij, om wat je was zijn we je dankbaar. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma in de leeftijd van 77 jaar. Willy Bogaart Jolanda en Matthieu van den Manacker-Bogaart Emma en Rick Marieke en Tim Roos Miranda en Gilles Hamelink-Bogaart Dennis en Suzanne Bas 9 februari 2016 Cloosterstraat 52 4587 CE Kloosterzande De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lieve Opa Boot We zullen je missen Marit en Evy Met grote droefheid in ons hart delen wij u mede dat de Goede God ons innig geliefd kleindochtertje en nichtje met haar geboorte weer tot Zich nam. Sas van GentOpa Etienne van der Velde Karina van der Velde Zerlino van der Velde Evergem Oma Bianca Quaars Patrick Joliet Terneuzen Oma MargoVos Opa Piet Mertens Anies Mertens Pim Mertens f 5 februari 2016. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden waarbij geen vooruitzichten meer waren, toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa boot echtgenoot van 17- 10-1948 t 13-02-2016 Kruiningen Temeuzen Terneuzen: Elisabeth Pleket - Van der Vloet Westdorpe: Natalie en Danny Marit Evy Familie Pleket Familie Van der Vloet Temeuzen, 13 februari 2016. Ferlemanstraat 16,4535 JA De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op vrijdag 19 febmari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6, te Sas van Gent, waarna de crematie in stilte zal plaats vinden te Temeuzen. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. An angel wrote in the book of life My baby's date of birth Then whispered As she closed the book "Too beautiful for earth" Met grote droefheid delen wij mede dat onze dochter geboren en gestorven is op 5 februari 2016. Gwen en Semek Diego, Cheryene Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar blij om alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: Trees de Kock-Bracke Ruinen: Tom en Ineke t Olmo en Anne Veerle Hulst: Karin en Johan Timo Mirte en Rowan Etten-Leur: Viola en Peter Nienke 11 februari 2016 Vivaldiplein 8, 4536 BH Terneuzen Naar zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. De laatste reis Neem mij, Heer God, het roer dan maar uit handen en iaat mij zingend op de voorplecht staan! Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, Maar veilig in Uw haven binnengaan! Jan Sleebooom Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa In de leeftijd van 95 jaar. Temeuzen W.P. Leunis-de Feijter Terneuzen Cor en Lia Reimer Xilema en Vincent Priscy Tienhoven Karin en Reinier 13 februari 2016 Willem de Zwijgerlaan 44 4532 BD Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 18 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbe graafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21