Familieberichten c 14 vrijdag 12 februari 2016 Jakoba Lampert-Kodde kükookop fflensenlinq.nl Catharina Kouwer - van Goudswaard Cornelia Helena van Meenen-Jansen Je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag Datje haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. In het bijzijn van haar kinderen is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Leendert Lampert sinds 27 juni 1993 eerder weduwe van Jakobus Lampert sinds 26 september 1984 Zoutelande, 6 april 1927 f Biggekerke, 11 februari 2016 We zijn verdrietig dat we haar vanaf nu gaan missen, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden hebben gehad. Woerden: Nel en Arie Stephan en Yoko Anne en Olaf Martine en Steven Terneuzen: Coby en Cors Joa en Thirza Pauline en René Roseo en Monica Joeri en Valesca Lennart en Priscilla Chantal en Marthijn Delft: Ineke en Siert José en David Lotte en Tim Grijpskerke Ad en Rianne Marieke en Jolmer Anouk en Leon Qziinto Jerro Grijpskerke Wilma en Jan Luc Niek Apeldoorn: Heieen en Frank Linda Mart en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zoutelandseweg 15, 4373 AM Biggekerke Onze moeder is thuis, alwaar gelegenheid is om afscheid te nemen van haar op zaterdag 13 februari en maandag 15 februari van 16.00 tot 18.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 16 februari om 13.00 uur in de Dorpskerk te Biggekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. v v Cornelia de Wolf - Cornelisse Gillis Jacobus de Nooijer Gillis de Nooijer Catharina Smits-Vertregt Veilig in Jezus' armen Na een kortstondige ziekte heeft de Heer in de leeftijd van 86 jaar, uit ons midden weggenomen onze lieve moeder en oma sinds 6 september 2009 weduwe van Johannes Willem Kouwer In onze herinnering zal zij een bijzondere plaats innemen. Apeldoorn Rien en Elly Kouwer - Boone Monique en Diana Marianne en Stephan; Gwen Middelburg Jos en Arja Kouwer - Adriaansen Mieke en Tom; Boaz, Kyan Ruben en Elain; Nomi, Micha Anneke Karin en Coby Middelburg, 11 februari 2016 Correspondentieadres: Vromoldsland 19, 4337 CT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op D.V. dinsdag 16 februari van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 (achterdeTorentijdweg) te Middelburg. De herdenkingsdienst, waarin de heer P. Riemens zal voorgaan, wordt aansluitend om 14.00 uur gehouden in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Er is geen einde en geen begin aan deze tocht, geen toekomst, geen verleden, alleen dit wonderlijk gespleten lange heden Met dankbaarheid voor haar lange leven en tot aan het einde een heldere geest, delen wij U mede, dat we afscheid hebben moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, sinds 10 februari 1995 weduwe van Pieter Matheus van Meenen 26 mei 1913 f 10 februari 2016 GentTruus van Meenen en Ludo den Exter Danny en Els den Exter Zit a Timo en Heidi den Exter Kedichem Piet van Meenen en Arrianne Aarnoudse Esther en Bernd Hekele Urs en Ans Paula en Wouter Dobbelaar Steijn en Ayla Sas van GentRiet van Meenen en Johan Vermeersen Tony en Marlies van Meenen Wald en Eva Amy en Stephan Michielsen Milou Correspondentieadres: Burgemeester Dusarduijnstraat 3 4551SV Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 15 februari 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2,4571GL Axel. In de kerk nemen we afscheid en direct daarna is er de gelegenheid tot condoleren. Dank aan al het personeel van de Vurssche die zich hebben ingezet voor een goede verzorging van onze moeder. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante L. Willeboordse W.L. Willeboordse - de Wolf R. A. Visser (in herinnering) P. Visser - de Wolf (in herinnering) C. de Wolf (in herinnering) N.M. de Wolf - Dekker (in herinnering) A.J. Wouters (in herinnering) L. Wouters - de Wolf (in herinnering) A.J. de Wolf (in herinnering) Neven en nichten Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, laten wij u weten dat van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Vlissingen, Goes, 21 september 1939 10 februari 2016 Jos de Nooijer-Wisse Cor de Nooijer Lidewij Kelly Silvia en Wolfgang Fau-de Nooijer Simon Leon Arjen Marleen en Ed Enters-de Nooijer Kim Aron Mathijs Wilgenstraat 62, 4388 LH Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 15 februari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met leedwezen namen we kennis van het overlijden van onze zwager Namens Fam A. Wisse J. Wisse Filius J. Wisse de Vos R. Wisse de Leeuw Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder *7-12-1914 19-2-2016 weduwe van Johannes Gerardus Smits t moeder van Jantje t en Anneriet t Italië, Genua: Jan Smits Els Smits-Boone Noorwegen, Stavanger: Henk Otten Den Haag: Leo Smits Yvonne Smits-Ruijsink Utrecht: Arjaen Smits Nikki Suikers Amsterdam: Cat Smits Maja Hertoghs Iza Sligting Vlissingen: Jolanda Mast Correspondentie adres: Wassenaarseweg 100, 2596 CZ Den Haag De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Veel dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72