Familieberichten 18 vrijdag 12 februari 2016 kükookop fflensenlinq.nl Pieter Florentius Malefason Piet Leonie van Tatenhove Irène Johanna de Waele-IJsebaert Dorothea Bertine Mattheijssen-de Block Dora Lieve oma Dora, Riet van Eek Wilhelmina Levina Wattel - Coppoolse George Mattheijssen Zonder jou is alles anders. Na een ongelijke strijd, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Hij overleed op 10 februari 2016 in de leeftijd van 76 jaar. Hulst: Riet Malefason-van Eek Vogelwaarde: Esther en Luciën van Immerseel-Malefason Beaudine t Meredy Isabeau Hulst: Stefan en Nataschja Malefason-Brizee Lieke Evi Milockstraat 11, 4561 GZ Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 15 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan dr. Breukelman en het personeel van Intensive Care van ziekenhuis ZorgSaam voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Vandaag is onze lieve moeder, oma en overgroot-oma rustig in haar slaap gestorven. Door de invloed van de ziekte van Alzheimer leefde zij in een wereld die onbereikbaar was voor anderen. Zij was in haar wereldje volstrekt gelukkig. Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: Bernadette en Glenn Mark en Charlotte, Luna, Senna Vallery en Remco r Shurandall en Tanietha, Dyson, Brendan, Sidney, Jordan Graham Onze dank gaat uit naar de mensen van "Ter Schorre", hun verzorging en aandacht was fantastisch. 10 februari 2016 Verpleeghuis "Ter Schorre" Bachlaan 90, Terneuzen Correspondentieadres: Roerstraat 42, 4535 GM Terneuzen U kunt afscheid nemen van Leonie in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op dinsdag 16 februari van 12.00 tot 12.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op dinsdag om 13.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Uit liefde geboren met liefde heengegaan. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en klein omaatje weduwe van Augustus Dominicus de Waele Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: Anton en Willy Ferry en Kimberley Isa Lynn 10 februari 2016 Correspondentieadres: Newtonstraat 39, 4532 KG Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 15 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 16 februari om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Terneuzen voor hun liefdevolle zorgen. Veilig in Gods armen. Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u kennis dat na een afnemende gezondheid rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 1998 weduwe van Jacobus Wattel Arnemuiden, Middelburg, 17 mei 1924 11 februari 2016 Axel: Anton Wattel Adri Wattel - Dieleman Marco en Diane, Bo Ellis en Stuart, Fleur, Mart Zutphen: Paul Wattel Jeannette Wattel - de Koning Lilian en Harry in herinnering Middelburg: Johan Wattel Claudine Wattel - Audenaerd Bas Tom en Juliët Middelburg: Corrie Wattel Ivonne en Donald Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Rustenburg voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Correspondentieadres Buitenruststraat 155 4337 EM Middelburg Maandag 15 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid van haar nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dinsdag 16 februari om 11.30 uur is er een afscheidsdienst in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Axel: Annie en Roger Janssens-Mattheijssen Christianne en Leo, Eline en Marnix, Daphne, Dennis Patrick en Bianca, Sander Hulst: Marian en Benny van de Walle-Mattheijssen Carlo en Wendy, Daan, Niek Nicole en Eelco, Xem, Liz f, Liam Eric en Monique, Thijn St. Jansteen: Paul en Ingrid Mattheijssen-Dumez Michel en Caressa, Sofie Daisy en Joerie, Lieke, v 10 februari 2016 Correspondentieadres: Inghelosenberghe 10, 4564 DH St. Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 14 februari van 13.30 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 15 februari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Groot was je liefde, groot het verdriet, mooi de herinneringen, die je bij ons achterliet. Christian en Leo Eline en Marnix, Dennis, Daphne Patrick en Bianca Sander Carlo en Wendy Daan, Niek Nicole en Eelco Xem, Liz t, Liam Erik en Monique Thijn Michel en Caressa Sofie Daisy en Joerie Lieke, V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50