l^| üvarJaden Familieberichten Jan van Doezelaar kükookop f[lensenlinq.nl Onze Hemelse Vader belooft géén kalme vaart, weleen behouden thuiskomst Verdrietig om het gemis, maar blij en dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat in volle vrede van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en oude opa COENRAAD BOONE sinds 3 maart 1997 weduwnaar van Adriana (Sjaan) van Sabben en sinds 10 september 1960 weduwnaar van Neeltje (Nel) Krijnsen Geboren 1 oktober 1918 Overleden 10 februari 2016 Rijswijk: Mien Tiber - Boone t Don Tiber Maity van Naerssen Kloetinge: Mitchell en Lenny, Jelita, Asmara Wijchen: Jan Boone Addie Boone - Slabbekoorn Wijchen: Richard en Amanda, Coen, Amber Rotterdam: Kittie, Jasmijn, Carlo Eindhoven: Ivonne en Max Koudekerke: Lia le Clercq - Boone Adrie le Clercq Helium: Elbert en Déjé, Leijne, Sebas Koudekerke: Martien en Christa, Anna, Eva, Samuel Goes: René Boone Lisa Aarden Amsterdam: Anouk Goes: Frank Correspondentieadres: de Stelle 39 4464 BP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 13 februari tussen 15.30 en 16.00 uur, Nassaulaan 90 te Goes. De uitvaartdienst is op dinsdag 16 februari om 14.00 uur in het "Vlinderhuis" op de Algemene Begraaf plaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis aldaar plaatsvinden. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het "Vlinderhuis". Enige en algemene kennisgeving. Intens verdrietig zijn wij datje niet meer bij ons bent. Wij bewonderen je kenmerkende moed en waardigheid, wij missen onze zorgzame vader en opa Jacobus van Hanegem Kobus weduwnaar van Maatje Cambier Retranchement: t Sluis: 29 april 1923 8 februari 2016 Sluis: Marga Guillermito Correspondentieadres: Pater Brugmanstraat 12 4524 AW Sluis Een speciaal woord van dank aan Dr. Slock, Dr. Malpohl en alle medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "De Heer is mijn herder" Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren die hem geschonken zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer, oom en oudoom sinds 2001 weduwnaar van Janneke de Jonge in de leeftijd van 92 jaar. Zaamslag: Adrie en Anna van Doeselaar-van de Velde Hoek: Riet en Piet t Dieleman-van Doezelaar Neven en nichten Terneuzen, 10 februari 2016 Correspondentieadres: Irisstraat 44/F 4542 EG Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum bij de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28c te Terneuzen, op zondag 14 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 15 februari om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Tbhéresia ffjfbrentma van - cfus- Jan van Doezelaar Wij zijn geschokt door het vroege overlijden van ons oud bestuurslid Jacques van der Veeken Prins Jacques 1 van het Steens Carnaval Wij wensen de familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. ALAAF! Stichting De Gezamenlijke Carnavalsverenigingen St. Jansteen Hoe mooier de herinnering hoe pijnlijker het verdriet. We danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet. Lieve ma en oma, rust zacht we weten dat er daarboven iemand op je wacht. Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en geven u kennis van het heengaan van onze lieve, zorgzame en vooral optimistische moeder en oma Geertruida Maria Jansen-Maalman - Traus - weduwe van Johan Jansen Velsen, f Krabbendijke, 31 december 1925 10februari 2016 John en Maria Sébastien en Iris, Marc en Esra, Lusiana en Claire Frans en Betty Rias, Adriënne en Casper, Josephien en Neill Ina f Hein-Jan en Karin Jan-Willem, Alexander, Géanne en Harm, Loes Jolanda en Ronald Kristel en Henry Yvonne André en Margreta Jovca, Bonno, Daïra René Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Nieulande te Krabbendijke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pluimpot 2,4417 CG Hansweert Zaterdag 13 februari is er van 15.30 - 16.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Truus te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 16 februari om 11.00 uur in de R.K. kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in dorpshuis 'Kaj Munk', Schoolstraat 5 te Hansweert gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rustig en heel natuurlijk is na een langzaam achteruitgaande gezondheid, voorzien van het Sacrament van de zieken overleden 28-8-1928 Ossenisse 10-2-2016 Familie van Puijvelde-de Kort In besloten kring wordt afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar Dr. van der Veeken en de Thuiszorg voor hun inzet en goede zorg. Wij zijn verdrietig dat toch nog plotseling is overleden onze zwager en oom Wij herinneren hem als een behulpzaam, belangstellend en creatief man. Wij wensen zijn zus, broer en verdere familie veel sterkte toe. Familie de Jonge vrijdag 12 februari 2016 17

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49