COLOFON Familieberichten Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Johanna Brigitte de Keijser - Hanna- Hanna de Keijser Gilbert Rammeloo Hanna de Keijser FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl www.familieberichtenonline.nl Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: Hanna de Keijser Hanna de Keijser maandag 8 februari 2016 23 Intens verdrietig zijn wij om jou te laten gaan. Ons machteloos gevoel, met de pijn die jij moest doorstaan, ben je tot het uiterste gegaan. Respect en bewondering voor al je kracht. Wij zijn trots op je! Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die ze ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede dat we onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve mama, onze onvergetelijke dochter en fantastische zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 37 jaar mama van Kiran Kiran Mama Papa Hellen Jeroen Gert Mariëlle Noah Bruinisse, 4 februari 2016 Correspondentieadres Oesterstraat 8 4311 GH Bruinisse U bent welkom om afscheid van Hanna te nemen en ons te condoleren op dinsdag 9 februari van 19.00 tot 20.30 uur in kerkelijk centrum "Ichtus", Kerkplein te Bruinisse. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 10 februari om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerk plein 1 te Bruinisse. Voor de dienst is er gelegenheid om van 12.00 tot 12.40 uur afscheid van haar te nemen. Aansluitend zullen we Hanna begeleiden naar haar laatste rustplaats op begraafplaats "Molenhof aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis kunt u ons persoonlijk condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus". Als u zich betrokken voelt bij dit verlies, bent u van harte welkom. Ik denk, dat ik je steeds zal tegenkomen. Hoe en waar, ik zou het niet weten. Maar zeg nooit, het is voorbij Want ik heb je bij me, heel diep in mij. Rust zacht Lieverd. Zo onbegrijpelijk, zo machteloos, zo plotseling moeten wij kennis nemen van het overlijden van Bruinisse: Hanna de Keijser Leo Hanse Sydney: William Stuttgart: RolfMisch Bruinisse, 4 februari 2016 Jullie verdriet, wij kunnen het begrijpen Jullie verslagenheid, wij voelen het wel aan Wat wij met woorden proberen uit te leggen Is dat wij als team van De Meerpaal rondom jullie staan Bedroefd zijn wij over het overlijden van Hanna de Keijser moeder van onze leerling Kiran uit groep 3. Hanna was zeer betrokken bij onze school als ouderraadslid en Kibeo-collega. Wij zullen haar herinneren als iemand met een warm hart voor kinderen, zowel op school als in het verenigingsleven. We wensen haar familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen, ORMR en team van obs De Meerpaal Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Gedurende vele jaren heeft hij zich als trouw lid ingezet voor onze vereniging. Gilbert was muzikant in hart en nieren. Wij wensen Cocky en de familie veel sterkte toe. Bestuur, directie en leden van Harmonie de Vereenigde Vrienden Sas van Gent, 7 februari 2016 Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van ons kringlid Bestuur en kringleden van LOTUS®kring Lotus Zeeland wensen Kiran, Brigitte en Leen, Hellen en Jeroen, Gert en Mariëlle, Noah en verdere familieleden veel sterkte toe bij dit grote verlies. Sint-Annaland, 4 februari 2016 Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen - Mensenlinq app voor Android Iphone Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Wij zijn intens verdrietig door het veel te vroeg overlijden van onze lieve collega en juf op de BSO Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Team en ouderraad Kibeo de Meerpaal Bruinisse Leanne, Carina, Anne, Helen, Marlies en Barbara Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hanna was sinds september 2007 werkzaam bij Kibeo als pedagogisch medewerkster. Wij herinneren Hanna als een hele lieve collega met een groot hart voor ieder kind. Wij wensen haar familie veel sterkte toe voor de komende tijd. In het bijzonder denken wij aan haar zus, onze collega Hellen. Raad van Toezicht, directie en medewerkers Kibeo Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56