Familieberichten O IHensenlinq.nl QUA PATET ORBIS 14 zaterdag 6 februari 2016 Jan Riekwel Reijer Timmer Jannetje Sinke-Mol Edward Johannes de Vries w Betsy Don Willem Grootendorst zo wijdt de wereld strekt. Kees van 't Westeinde Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze dierbare oom en zwager op de leeftijd van 91 jaar. C.M. Timmer-Burgs neven en nichten A. Vinke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dongestraat 1, kamer 123 4388 VJ Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verpleging van De Zoute Viever. "Heer die mij ziet zoals ik ben.... Psalm 139 Na een lang, zorgzaam en gelukkig leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. weduwe van Johannes Sinke Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Geboren: Krabbendijke, 5 januari 1923 Overleden: Bergen op Zoom, 4 februari 2016 Dineke en Piet f de Koster-Sinke Folly Horlings Gert-jan en José, Lois, Fay Joke en Luuk van der Molen-Sinke Huib en Saartje Sinke-de Vries Johan en Olivia, Sarah, Elisa Martijn en Jasmijn, Noah, Bas Anne en Josje, Fé Wouter Sinke f Ciska en Auke Jan, Lennard, Edith f, Emma Mieke Sinke Peter Sinke en Lilian de Brayn Mirre Joost Margreeth Sinke Marleen en Berend Westerhof-Sinke Marten en Annick Rosa Bloemendaal 219,4614 CZ Bergen op Zoom De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 februari om 11.00 uur in De Ark op Landgoed Vrederust, Noachpad 1 te Halsteren. Aansluitend vindt de begrafenis in besloten kring plaats op de begraaf plaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant De Ram, Steenbergseweg 1 te Halsteren. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de mensen van Tante Louise-Vivensis, de huisartsenpraktijk "De Boswachter" en MCD Supermarkt Bloemendaal voor de zorg en aandacht die zij hadden voor onze moeder. Zij waren er in de laatste levensjaren ook voor haar. Na een kort ziekbed is toch nog onverwachts overleden mijn lieve, zorgzame man, onze dierbare vader, schoonvader en fantastische opa ~Ed~ echtgenoot van Roos de Vries-van Geel Willemstad Curaijao, 16 januari 1943 t Zierikzee, 4 februari 2016 Zierikzee: Roos de Vries-van Geel Aarle-Rixtel: Astrid en Jan-Mathijs Ruben Vianden, Luxemburg: Chantal en Christophe Kelly, Bastien, Noémie Zeesterpad 26 4301 ZC Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid om de familie te ontmoeten en te condoleren. In plaats van bloemen vragen wij u een gift over te maken aan het Hospice Kaaskenshuis te Zierikzee op rekeningnummer: NL42RABO 0375141367 t.n.v. Stichting Hospice Kaaskenshuis te Zierikzee. Catharina Adriaanse-Faasse Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven en de woorden van troost die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Lena van den Berge-Kloosterman - Leny Uw betrokkenheid en deelneming heeft ons goed gedaan. Het gemis is groot, maar de herinnering aan haar liefde en blijdschap over ons zijn ons heel dierbaar. M. van den Berge Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, februari 2016 Zoveel medeleven, troostende woorden, zoveel lieve brieven, kaarten en mailberichten. Het was fijn te ervaren dat u zo met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze dierbare Het heeft veel voor ons betekend en geeft ons de kracht om verder te gaan. Etuschka Benschop De families Don, Passenier, Roelse en Benschop Oostkapelle, februari 2016 Mieke de Groot Wij waarderen het zeer dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van mijn man, onze vader en opa onze hartelijke dank daarvoor. E. Grootendorst-van Walbeek Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, februari 2016. kijk ook op oud marinier, burger en sportman In alle rust en goede verzorging is overleden onze vader, opa, grootvader en overgrootvader 17-03-1919 Rotterdam 04-02-2016 Vlissingen weduwnaar van Maaike Riekwel-van Dommele 27-03- 2004) Vlissingen Leon, Rita en Fleur Tegelen Iman, Aag, Jeroen, Ineke, Karin en Puck Koudekerke Marjan,John, Evert, Daisy, Diane, Dennis, Annelies en Hans, Almelo Marc,Monique, Jedidjah, Pablo, Levi en Jared Koudekerke John, Andrea, Ymen en Liv en achterkleinkinderen. De afscheidsdienst vindt plaats op Dinsdag 9 februari om 13.30 uur in Uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Na de dienst is het mogelijk om met elkaar herinneringen op te halen tijdens een informeel samenzijn. Correspondentieadres Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zuster Nellie Vermue Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie Vermue, Neven en nichten Wij willen iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling, de mooie woorden, de vele kaarten en brieven die wij als familie mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame en onvergetelijke moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Dit heeft ons diep ontroerd en was voor ons allen een grote steun. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg februari 2016 De leegte en het gemis door ons moeilijk te aanvaarden na het heengaan van onze geliefde Wij willen een ieder bedanken die ons bijstond in deze moeilijke tijd. Yvon en familie Grijpskerke, februari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69