O mensen inq.nl fllensenlinq.nl Familieberichten Üysrladüfj Jozina Maria Bal-de Koster Johannes Antonie Knobbout Han Knobbout Jakomina de Lange - de Pagter Maria Adam-Sinke Maria Adam-Sinke Ed Cijsouw Sas Krijger Karl Kemetmüller - Sien - Adrie Dingemanse Na een lange tijd van zorg rondom onze zwager, hebben wij afscheid moeten nemen van Voor zijn hoge leeftijd van bijna 93 jaar zijn wij dankbaar. Onze herinneringen aan hem, met name in zijn goede jaren, zijn heel positief. Onze zus Suzanne had haar zorgen voor Han, wij wensen haar veel sterkte en bovenal Gods nabijheid toe. De familie Sinke: Temeuzen: Riet en Piet Nunspeet: Henk en Letta Nicolien (in herinnering) Middelburg: Gideon en Janny Lianne (in herinnering) Middelburg: Klaas en Janny Kapelle: Francien Rinus (in herinnering) Temeuzen: Willem en Annemarie Oostkapelle: Anton en Ariane neven en nichten kijk ook op tal Het heeft de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen, na een moeitevolle levensavond, onze geliefde moeder, oma en overoma sinds 5 april 2012 weduwe van Jacobus Machiel Adam in de leeftijd van 86 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Ella en August Zuydweg-Adam Rico en Annelies, Stijn, Marit, Elmy Marijke en Ronnie, Justin, Rick, Annelyn Jacco en Gesine Margré en Frans van der Maas-Adam Francien en Gerwin Wilco en Femke Goes, 5 februari 2016 Correspondentieadres: Familie Zuydweg-Adam Meestoof 6 4413 GN Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren dinsdag 9 februari van 20.00 tot 20.30 uur in de hal van de kerk der Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 10 februari om 13.30 uur gehouden in de Hersteld Hervormde kerk, Clerqswegje 12 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in één der zalen van de Gerefor meerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis, dat na een periode van afnemende krachten door de Heere uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde zuster, onze schoonzuster en altijd meelevende tante Weduwe van Jacobus Machiel Adam De Heere sterke de kinderen, klein-en achterkleinkinderen in dit verlies. In de leeftijd van 86 jaar. Dronten: J. Boone-Sinke (in liefdevolle herinnering) P.C. Boone en G.M. de Dood-Hetebrij Pieter en Anja Mar ja en Harmen Oostdijk: M. Sinke en J.M. Sinke-de Kraker H. Sinke-Weststrate (in liefdevolle herinnering) Magda en Rini Jan-Willem en Jolande Huib en Marleen Henny en Willem Rien en Betsie Krabbendijke: M.J. Adam Achterneven en achternichten 5 februari 2016 Wij ontvingen het verdrietige bericht dat op 2 februari 2016 op de leeftijd van 65 jaar is overleden Wij bedanken hem voor zijn fijne vriendschap en behulpzaamheid. - V Wij wensen Jola en de familie veel sterkte. r De Zeeuwse draaiorgelvrienden flWr -» -yjt- Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Verdrietig zijn we dat overleden is onze lieve en altijd meelevende opa en overopa Sas en Emmely Rien en Marie-louise Martjan Laurens Bart en Nadine Frank en Leonie en kinderen Na een bewonderingswaardige strijd ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze zeilvrind Hij behoorde lange tijd tot de bemanning van "De Markiezin van Veere Als hij de koers had bepaald maar niet werd gehaald is het de Wind die bepaald. Wij wensen familie en vrienden sterkte toe dit verlies te dragen. __j Bemanning en echtgenotes Pief BouwniafT" Hans Glaudemans Jan Enno Haan Jan Hollestelle Han de Jonge Ben van Velzen Piet de Visser Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma, onze zus en schoonzus sinds 5 november 2013 weduwe van Willem Bal in de leeftijd van 80 jaar. Kinderen Kleinkinderen Familie de Koster Familie Bal 1 februari 2016 Magnoliastraat 158,4431 EK 's-Gravenpolder De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Familie Dingemanse zaterdag 6 februari 2016 17 Na een lange periode van verwarring is Han in het stralende licht van Gods nabijheid opgenomen. Hij mocht vele jaren bij ons zijn geboren, 21 maart 1923 overleden, 5 februari 2016 Oostkapelle: Suzanne Knobbout - Sinke kinderen, kleinkinderen en achterkleindochter Han is thuis opgebaard, Egelantier 29,4356 JS Oostkapelle. Wie nog afscheid van Han wil nemen is welkom op dinsdag 9 februari van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op woensdag 10 februari om 13.15 uur in de Zionskerk aan de Duinweg 36 te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst, is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zullen we Han begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraaf plaats te Oostkapelle. Na de begrafenis bent u welkom in bovengenoemd Kerkgebouw voor een ongedwongen samenzijn. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in verzorgingshuis Simnia, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze moeder en schoonzus weduwe van Arnout Jacobus de Lange Domburg, Domburg, 7 februari 1924 5 februari 2016 Heieen Clarijs - de Lange Jo Clarijs Enny de Pagter - Hogendoorn Correspondentieadres: Brouwerijstraat 15 4356 AL Oostkapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Jakomina en informeel samenzijn op dinsdag 9 februari van 13.30 tot 14.30 uur in het Uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Toren- tijdweg) te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68