J? O Mensen inq.nl Familieberichten ÜvarleilèrJ in COLOFON Familieberichten A i//Urt {/ietor Rmm/oo eiDürJDM Jakomina de Lange - de Pagter Elza Maria de Jaeger - van Rattingen die,fide en muzie£ zifn de twee mi man de zien Dankbaar voor het goede leven dat we samen hadden, en voor alle muziek waarin hij velen liet delen, deel ik U mee dat mijn lieve en zorgzame man is overleden. echtgenoot van Cornelia Tanneke Koekkoek 06-07-1940, Sas van Gent t 04-02-2016, Terneuzen Terneuzen: Cocky Rammeloo-Koekkoek Dr. Buijzestraat 34 4531 HS Terneuzen De afscheidssamenkomst waarin we stil willen staan bij het leven van Gilbert, zal worden gehouden op woensdag 10 februari om 13.30 uur in het gebouw van de Protestantse Gemeente, Louisastraat 43 te Sluiskil. Na de samenkomst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u welkom in "de Ark" bijgebouw van de kerk) voor een informeel samenzijn. Na het samenzijn in "de Ark" zal Gilbert in een besloten kring worden begeleidt naar het Monuta crematorium in Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kees van 't Westeinde Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in verzorgingshuis Simnia, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze moeder en schoonzus weduwe van Arnout Jacobus de Lange Domburg, 7 februari 1924 Domburg, 5 februari 2016 Heieen Clarijs - de Lange Jo Clarijs Enny de Pagter - Hogendoorn C orrespondentieadres Brouwerijstraat 15 4356 AL Oostkapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Jakomina en informeel samenzijn op dinsdag 9 februari van 13.30 tot 14.30 uur in het Uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Toren- tijdweg) te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ondervinden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en lieve oma Christiane van Parijs - Van Hoecke Uw belangstelling is voor ons een grote steun geweest. Wij zullen haar blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Adelin van Parijs Kinderen en kleinkinderen 4529 JC Eede Rijksweg 4a Maarten van Leenen Bert Remijn Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Onze oprechte dank voor uw hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Monique en Freddie de Krijger - de Jaeger Christophe en Natalie IJzendijke, februari 2016 7-2-2013 7-2-2016 Claudia Het gemis blijft. Papa en mama Odilon Hermans én Camilla Hermans-Rijckaert kijk ook op zaterdag 6 februari 2016 19 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zuster Nellie Vermue Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie Vermue, Neven en nichten Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zo veel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verderte gaan. E. van Leenen-de Graaf Kinderen en kleinkinderen Hoek, februari 2016 Voor de vele blijken van medeleven en deel neming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van onze (schoon) broer, oom en neef zijn wij u allen zeer dankbaar. Familie Remijn Terneuzen, februari 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op 7 februarii 2016 vieren wij hef heugelijke, feit dat onze ouders 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. - t l', i;" 1 Graag nodigen wij u uit om op zondag 13 maart hén hiermee te feliciteren in restaurant Hof ter Mude te Sluis vanaf 14.30 uur Na afloop van dé receptie zal het feest in familiekring worden voortgezet. de kinderen: Lilian en Anco, Christian en Hans; Caspar, Tibor, Aline rsvp: liian@boonstra.be uw gelukwensen zijn hun mooiste cadeau kaartjes: eronimusweg 1 4508PJ Waterlandkerkje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51