Oergeestige ode aan ontembare rocker corendon CULTUUR SHOW 29 Club Paradiso - Ultra All Inclusive Het moest vooral geen musical worden, na men de makers van Chez Brood zich voor. Het leven van Nederlands meest ontembare rock-'n-roller Herman Brood is immers niet te vangen in het voor dat genre gebruikelijke mierzoete en langgerekte vocabu laire. Chez Brood werd inderdaad allesbehalve dat. Regisseur Victor Löw heeft er goed aan gedaan geen traditionele vertelstructuur te kiezen voor het leven van de bij vlagen geniale junk die egocentris me tot kunst verhief. In plaats daarvan serveert hij vrij los verbonden scènes die alle facetten van Broods kleurrijke be staan etaleren. Zo is Chez Brood geen chronologische biografie, maar veel meer een psychedeli sche trip langs alle uithoeken van Broods met de injectienaald aan- eengestikte wereld. Stefan Roke- brand zet met zijn dwalende blik, wankele gestalte en kinderlijke lo gica een aanraakbare versie van de getroebleerde rocker neer. Door de keuze een sterke rock band pontificaal op het podium te posteren, ontstaat de ruimte om royaal te genieten van de krachti ge muziek die Brood naliet. Hoog tepunt: een dampende versie van I Love You Like I Love Myself. Ruime plaats is er ook voor Broods theatermaatjes uit zijn laat ste levensjaren: schrijvers Bart Chabot (meesterlijk neergezet door Owen Schumacher) en Jules Deelder (lekker vet spel van Tibor Lukacs). Een beslissing waar de echte Chabot, die het script schreef, verantwoordelijk is. De twee karakters zijn natuurlijk heerlijk te parodiëren en gaan in de eerste voorstellingshelft na- Geen chronologische biografie, maar een psychedelische trip langs alle uithoeken van Broods wereld drukkelijk op zoek naar de lach. Het zijn vooral de scènes waarin moeder Brood (Rosa Reuten) ge roerd terugblikt op de jeugd van haar zoon die de voorstelling in ba lans brengen. Zo is Chez Brood niet alleen een vaak oergeestige ode, maar krijgt ze ook de beno digde ziel. Goed nieuws voor families met kinderen. Onze inkopers hebben extra vroegboekkorting weten te onderhandelen voor onze populaire familiehotels! Onze speciale familiekamers zijn nu extra voordelig geprijsd. 8 DAGEN v.a. Zomer 2016 retourvlucht transfer corendon.nl ©023 75106 06 3 ZATERDAG 6 FEBRUARI 2016 RECENSIE CHEZ BROOD door Stefan Raatgever Chez Brood. Gezien: 4/2 Theater DeLa- Mar, Amsterdam (première). Tournee door het land Stefan Rokebrand in de rol van Herman Brood. „Ik hoop dat ik hem na de voorstellingen los kan laten." foto Raymond van Olphen Ook ruime familiekamers (tot 8 pers.) 4 grote buitenzwembaden 3 aparte kinderzwembaden met waterglijbanen Gratis shuttleservice naar het strand (900 m) Teenage- en miniclub Diverse restaurants en bars Veel animatie sportfaciliteiten Turks bad, sauna jacuzzi Prijzen zijn gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen in een standaardkamer. Voor de speciale familiekamer-prijzen kijk op onze website. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 29