Vacature. <r VACATURE DIRECTEUR SABEWA ZEELAND SHBEUJfl ZEELfMD iitra 24 Specialist ongevalsbestrijding gevaarlijke stoffen GRANDO CHEF-KOK EN KOKS GEVRAAGD ETEN I DRINKEN I Word jij onze partner in groei? (SO't Interieur bouwer bekijk de vacatures op ^.intra-kapelle-td Veiligheids Regio Veiligheidsregio Zeeland is het centrale orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Tot onze taken behoren rampenbestrijding en crisisbeheersing, brandweerzorg, Geneeskundige Hulpverleningsorganisatie in de Regio en de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen, in het bijzonder de dertien Zeeuwse gemeenten. Onze missie is 'Samen sterk voor veilig Zeeland'. Voor het team operationele voorbereiding van de afdeling brandweer zoeken wij een: 36 uren per week Standplaats Terneuzen Salaris maximaal 3.590,- bruto per maand Voor meer informatie: www.zeelandveilig.nl/veiligheidsregio-zeeland/vacatures kinderopvang Walcheren Voor onze organisatie zijn we op zoek naar een Communicatie- en marketingadviseur (M/V) 24 uur per week commercieel, klant- en servicegericht Geïnteresseerd? Kijk op www.kinderopvangwalcheren.nl Word jij onze nieuwe collega? KEUKENS BAD IjfW» Ervaren badkamerverkoper Ervaren keukenverkoper Junior keukenverkoper Leerling keukenmonteur Grando. Koken. Baden. Genieten. Grando Middelburg Mortiereboulevard 42, 4336 RA Middelburg, tel.: 0118-724905, grando.nl Zondag gesloten. Vanaf eind maart zal aan de Grote Markt 32 te Goes '32 Eten Drinken' geopend worden. Bij 32 bent u de gehele dag welkom, u kunt bij ons terecht voor lunch, diner of borrel. Op de donderdag, vrijdag en zaterdag kan dat zelfs tot 2.00 uur. In een interieur met zowel een moderne als een authentieke uitstraling en een gezellige ambiance zullen klanten zich snel thuis voelen. Daarvoor hebben wij een enthousiast, represen tatief en gastvrij team nodig. Tedmleden die snappen dat de klant centraal staat en zich bij 32 ook echt koning kan voelen. Voor de bezetting van dat team zijn wij op zoek naar een chef-kok en koks. Sabewa Zeeland is een jonge uitvoeringsorganisatie die met ruim 44 fte de (lokale) belastingopbrengsten realiseert voor het waterschap en 8 gemeenten. Vestigingsplaats Terneuzen. In 2015 is de organisatie heringericht voor een doorontwikkeling tot een solide dienstverlener in de provincie Zeeland. Om leiding te geven aan die verandering zoeken wij een nieuwe directeur. Een krachtige, enthousiaste persoonlijkheid die denkt en acteert op academisch niveau, van uitdagingen houdt, ruime ervaring heeft met leidinggeven en gevoel heeft voor politiek/bestuurlijke verhoudingen. INTERESSE? Kijk voor meer informatie op www.sabewazeeland.nl en/of neem contact op met de bestuursvoorzitter dhr. J. Herselman via tel. 06-53292483. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. leidinggevende werKplaats eneen allround inrichters van projecten en winkels zaterdag 6 februari 2016 Zeeland Buitenhove 161 4337 HG Middelburg T 0118 61 45 32 E sollicitaties@skow.nl Grando Keukens Bad groeit! Met 32 vestigingen in Nederland is Grando een succesvolle keuken- en badkamer- formule. Grando Middelburg is een dynamisch en uitdagend bedrijf en heeft een uitstekende naam opgebouwd in de regio. Vanwege groei zijn we op zoek naar nieuwe collega's. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Wij bieden: Een uitdagende baan in een hecht team. Een aantrekkelijk salaris en arbeidsvoorwaarden en doorgroei mogelijkheden naar vestigingsmanager. Wij vragen: Enthousiaste kandidaten met initiatief, doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en commercieel talent. Ben jij daarnaast representatief en gewend om in het weekend te werken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Geïnteresseerd? Elerken jij jezelf in het profiel en voldoe jij aan de functie-eisen? Mail dan je CV, pasfoto en motivatie vóór 19 februari naar p.dewaal@grando.nl, t.a.v. Dhr. P. de Waal. CBW-erfeend Ben jij diegene die graag bij 32 zou willen werken en pas jij perfect in ons profiel? Stuur dan een mail met motivatie en cv naar infot8herselmansporf.nl 0113 344 151

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24