fllensenlinq.nl Van der Hooft uitvaartzorg familieberichten (J) IDensenljnq.nl Familieberichten Dipwp Ss/jghisj] Düfilfbaiuijjiiijj Chz^e \fpïte aa-ndacht - familieberichten Pieter Lievense Piet Lievense Lia Poppe-Sebrechts Adriaan Dingemanse 9 Wim Reijenga Lokaal, vertrouwd, betrokken. DE VLIEGER BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl kijk ook op vrijdag 5 februari 2016 15 Rustig is overleden mijn lieve man, onze (schoon-)vader en opa 08-08-1925 Westka pelle 103-02-2016 Westkapelle: K. Lievense-Minderhoud Tannie de Kam-Lievense Andre de Kam Nijmegen: Digna de Kam Mark van de Bovenkamp Tilburg: Brita de Kam Erik Rijkers Kloosterstraat 7, 436] AL Westkapelle Correspondentieadres: Noordstraat 39, 4361 BK Westkapelle De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 8 februari om 10:00 uur in Dorpshuis Westkapelle Herrijst, Markt 79. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkeweg in Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie De Fontein, Markt 73 in Westkapelle. Wij danken alle medewerkers en vrijwilligers van SVRZ Krekepad I voor de goede zorgen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zuster K. Lievense-Minderhoud A. de Coninck-Minderhoud D.M. de Coninck Neven en Nichten In liefdevolle herinnering: K. Minderhoud L. Minderhoud-Labruijère L. Minderhoud P. Minderhoud-v.d.Sluijs D. Minderhoud Wij gaan je ook missen! We wensen de familie veel sterkte. Namens de Familie van Cranenburgh Auberge de Campveerse Toren 9 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Mijn genade is U genoeg Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en opa A drie Sint Laurens 4 oktober 1930 Middelburg 4 februari 2016 A.P. Dingemanse-Wilderom Marijke Duim-Dingemanse Tom Duim Bert Dingemanse Cynthia Dingemanse-Hamelink Arie Dingemanse Inez Dingemanse-Hollaers en kleinkinderen Ter Vestelaan 57 4333 GZ Middelburg Woensdag 10 februari om 13.00 uur zal de afscheids- dienst plaatsvinden in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens (Middelburg). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats van Sint Laurens. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de gereformeerde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Dankbetuiging Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2016 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. TJZZL^ Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvadrtzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG volg ons op like ons op Twitter Facebook Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73