Familieberichten üvarladïfj kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 5 februari 2016 ...en toen voer Karl de oneindig wijde wereldzeeën op... In de vroege nacht van 3 februari is overleden onze markante broer, zwager en oom Karl Sepp Kemetmüller gehuwd met Annie Risseeuw f 27 november 2012 Vöcklabruck, 8 oktober 1943 Goes, 3 februari 2016 Oostenrijk: Inge Neuburger Engeland: Linda Acres Berkel-Enschot: Izak en Riet Risseeuw Lelystad: Nellie en Albert Darwinkel Zwitserland: Suus en Eugene Moser Groede: Tonie en Jan (in herinnering) Becu en families Correspondentieadres: Rijksweg 9, 4503 GJ Groede Op vrijdag 5 februari tussen 20.00 en 20.30 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Karl in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Op zaterdag 6 februari is er vanaf 14.30 uur ontvangst in de koffiekamer van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg met aansluitend om 15.30 uur de afscheidsplechtigheid in de aula van het crematorium. Uitsluitend schrijfelijk condoleren. In zoveel mooie herinneringen blijven jullie alle twee bij mij. Sinds 1980 buren en bevriend met Karl Kemetmüller Ik zal je ook zo missen. Je buurvrouw, Nell Goes, 3 februari 2016 Na een bewonderingswaardige strijd ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze zeilvrind Karl Kemetmüller Hij behoorde lange tijd tot de bemanning van "De Markiezin van Veere Als hij de koers had bepaald maar niet werd gehaald is het de Wind die bepaald. Wij wensen familie en vrienden sterkte toe dit verlies te dragen. Bemanning en echtgenoten PiefBoüwman Hans Glaudemans Jan Enno Haan Han de Jonge Ben van Velzen Piet de Visser Karl Kemetmüller Zo gingen die beiden tezztmen, Genesis 22: 8a Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en overgroot oma Kaatje Hage - van der Wekken -Katie- echtgenote van Dirk Hage t Kerkwerve f Burgh-Haamstede 28 mei 1927 2 februari 2016 Kloetinge: Mieneke Hofman-Hage Peter Hofman Taco en Santusia Elvis Allard en Joyce Skipp Wittelte: Rien Hage Geke Hage-Kloeze Bodie en Fadime Ruth en Aurélien Goes: Janny Westerhuis-Hage Marcel Westerhuis Correspondentieadres: Ina Boudier Bakkerlaan 30 4481 DB Kloetinge Katie is opgebaard in haar kamer, kamer 18.00004, Kloosterweg 18 in Burgh-Haamstede. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 8 februari om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerkte Haamstede, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. -geen bloemen- Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, altijd opgewekte schoonzus en tante Katie Hage-van der Wekken L. Kloet C.M. Kloet-Hage neven en nichten Burgh-Haamstede, 2 februari Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze Golfvriend Karl Kemetmüller Wij verliezen in hem een goede, sportieve golfer en een graag geziene gast op de baan en in ons clubhuis. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en allen die hem dierbaar waren. De Goese Golf Krukweg 31 4465 BH Goes Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat dooi de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, onvergetelijke vader, opa en overopa Jozias Krijger sinds 9 augustus 1998 weduwnaar van Jannetje Maria Nieuwenhuijse Nieuw en St. Joosland fYerseke 7 september 1921 3 februari 2016 Jaap en Digna Krijger-Sinke Pietf en Addy Krijger-van den Berge Janny en Danny Bout-Krijger Leo en Marga Krijger-Hoekman Klein- en achterkleinkinderen Damstraat 115 4401 AS Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 8 februari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Wat blijft.... Het zijn de fijne herinneringen. Verdrietig ontvingen wij het bericht dat op 3 februari is overleden onze lieve, karakteristieke Opa Krijger We zullen hem missen. Iman en Priscilla Joost Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze altijd belangstellende oom Sas Krijger We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Yerseke: Wim en Diny Poleij Tholen: Janny en Jan Everse Yerseke: Jaap en Lien Poleij Yerseke: Pauw en Bida Poleij Yerseke, 3 februari 2016. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Jozias Krijger weduwnaar van Jannetje Maria Nieuwenhuijse J.A. Nieuwenhuijse-Vogel M.A. Nieuwenhuijse-Vroegop Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat door dc Heere is weggenomen onze geliefde buurman Sas Krijger in de leeftijd van 94 jaar. We wensen de familie de ondersteuning van de Heere toe in het dragen van dit verlies. Wilco en Ida Klaassen Julian, Lisia, Maurits Leon en Joan Koster Niels, Robbin, Jordy, Femke weduwnaar van Annie Risseeuw overleden 27-11-2012 I Wij ontvingen het droevige bericht van het overrlijden van onze golfvriend Karl was onze gids op regelgebied en kon ons daarover met de nodige overtuiging onderhouden. Die inbreng zullen wij zeker missen. Wij hopen dat je je liefde weer zal vinden. Ben van Damme en Maurice Buijs bestuur Golfclub 18 Internationaal Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72