m i ü-ifikusruigmij Ssrii'/Jieri Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg O (Tlensen inq.nl COLOFON Familieberichten Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande kijk ook op 9 W Loes Suy - Smit Wim Reijenga Lokaal, vertrouwd, betrokken. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook vrijdag 5 februari 2016 19 Een woord, een gebaar, een kaart, dat alles doet zo goed, wanneer je iemand, die je lief hebt, missen moet. Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor zoveel blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze ma en oma De bijzondere afscheidsdienst in aanwezigheid van zovelen, de brieven, de kaarten, de persoonlijke woorden hebben ons diep getroffen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van DELA voor hun goede zorgen. Hubert Suy Ankie en Martin Nick, Huub, Kim Robbert en Andrea Merijn, Jelle Clinge, februari 2016 Dankbetuiging Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2016 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvddrtzorg.nl - info@vonderhooftuitvaortzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. mensenlinq.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51