Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Oyarladsf] 18 vrijdag 5 februari 2016 Emilius Josephus Dophemont Miel Erna Smet-van Deursen Zo gingen die beiden tezamen, Genesis 22: 8a Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en overgroot oma Kaatje Hage - van der Wekken -Katie- echtgenote van Dirk Hage t Kerkwerve 28 mei 1927 t Burgh-Haamstede 2 februari 2016 Kloetinge: Mieneke Hofman-Hage Peter Hofman Taco en Santusia Elvis Allard en Joyce Skipp Wittelte: Rien Hage Geke Hage-Kloeze Bodie en Fadime Ruth en Aurélien Goes: Janny Westerhuis-Hage Marcel Westerhuis Correspondentieadres: Ina Boudier Bakkerlaan 30 4481 DB Kloetinge Katie is opgebaard in haar kamer, kamer 18.00004, Kloosterweg 18 in Burgh-Haamstede. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 8 februari om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerkte Haamstede, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. -geen bloemen Cornelia Scherpenisse-de Witte Corrie ...en toen voer Karl de oneindig wijde wereldzeeën op... In de vroege nacht van 3 februari is overleden onze markante broer, zwager en oom Karl Sepp Kemetmüller gehuwd met Annie Risseeuw f 27 november 2012 Vöcklabruck, 8 oktober 1943 Goes, 3 februari 2016 Oostenrijk: Inge Neuburger Engeland: Linda Acres Berkel-Enschot: Izak en Riet Risseeuw Lelystad: Nellie en Albert Darwinkel Zwitserland: Suus en Eugene Moser Groede: Tonie en Jan (in herinnering) Becu en families Correspondentieadres: Rijksweg 9, 4503 GJ Groede Op vrijdag 5 februari tussen 20.00 en 20.30 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Karl in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Op zaterdag 6 februari is er vanaf 14.30 uur ontvangst in de koffiekamer van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg met aansluitend om 15.30 uur de afscheidsplechtigheid in de aula van het crematorium. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Irena Apolonia Louisa Piet Smet Margriet Cortvriendt-van Esbroek kijk ook op veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen blijf je in onze harten voortleven. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Willem Scherpenisse in de leeftijd van 81 jaar Axel Breskens Oostburg Oostburg Cathy en Johan Dick en Yvonne Ina t en Joop Els en Willy Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 3 februari 2016 Correspondentieadres: Poolster 123,4501 GP Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 9 februari om 14.00 uur in de Hervormde kerk in Cadzand-Dorp. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel gewoon Heel bijzonder Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa echtgenoot van Rosalia Apolonia Francisca Dophemont-de Clippelaar Veteraan Nederlands Indië Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Roza Hengstdijk: Hulst: Vogelwaarde: St. Jansteen: Jos en Annemiek Sander en Amanda Gert-Jan en Ellen Jasper Marian en Herman Michelle en Tom, Thomas Joris en Suzanna V Luc en Bernadette Dylan Caitlin en Kayan Marvin en Yvonne Jeannette en Erwin Thomas Jolien Mathijs Wij zijn het personeel van de Thuiszorg dankbaar voor de goede zorgen aan hem besteed. 2 februari 2016 Trumanlaan 40, 4561 WD Hulst U kunt afscheid nemen van Miel in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 7 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op maandag 8 februari om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Mijn klein oud moederke, ga maar gaan slapen, 't is tijd om diepe naar binnen te gaan, laat het daar buiten maar regenen en waaien, g'hèt heel uw leven ruim uw deel gedaan. Willem Vermandere In liefde losgelaten. Onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 2 februari 2016 in de leeftijd van 82 jaar. Boxtel: Carla en Jos Mangnus-Smet Eva en Joyce Nori Lora en Paco St. Jansteen: Lydia en Paul Mangnus-Smet Frank Martin en Anneleen, Célina Jan en Charlotte, Joep Judith en Paul Breukelen: Brigit en Paul Dobbelaar-Smet Jeroen en Nadia Claudine Simone Correspondentieadres: t.a.v. familie Smet Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102 b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Erna in rouwkamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 7 februari van 13.30 tot 14.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 8 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Catharina, Hengstdijkse Kerkstraat 6 te Hengstdijk. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats bij haar man op de r.k. begraafplaats aan de Hoofdstraat te St. Jansteen. In de kerk te Hengstdijk is gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Voor een persoonlijke condoleance bent u na de begrafenis van harte welkom in Brasserie Truffino, Truffinoweg 2 te Hulst. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van André Cortvriendt in de leeftijd van 89 jaar. Adwin en Anja Tom 30 januari 2016 correspondentieadres: Zonnemare 36 4571CX Axel In overeenstemming met haar wens hebben wij in besloten kring afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar Henny Provoost, de mantelzorger die altijd voor haar klaar stond, het team 5VRZ 'De Weistede', en Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor hun inzet en goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50