Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag Beleef Normandië per fiets Hét winterevenement van Nederland! riET 2-daags Openingsarrangement Boek nu deze lezersreis ~\iüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen t/m zo. 7 feb 2016 NS Loods-Station Zwolle Nu: 2e kaartje ratis! Lezersprijs vanaf 59,- p.p.* Grootste winterevenement van Nederland Het coolste evenement voor jong en oud Wegens succes verlengd! Bestel uw ticket snel via pzc.nl/ijsbeelden f- Boek vóór 16 februari op Kras.nl/LR83082 Exclusieve lezersreis GRATIS abonne ment Fiets Actief! donderdag 4 februari 2016 Geldigheid arrangement t/m 28 mei 2016 op basis van beschik baarheid. Prijs aankomst februari/maart €59,-p.p. en aankomst april/mei 69,- p.p. Prijs is op basis van een tweepersoonsbezet ting. 1-persoons toeslag: €30,00 op de arrangementsprijs. Aankomst dagelijks mogelijk. Exclusief toeristenbelasting a 3,10 p.p.p.n. Kom en ontdek ons totaal vernieuwde Restaurant Bogatti's in Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag! Na het renoveren van alle kamers is nu het gehele hotel vernieuwd! Dit schitterende 4 sterren hotel is gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaarheid uitstekend. Komt u als één van de eerste gasten genieten? Het hotel beschikt over moderne kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Alle kamerszijn voorzien van een minibar, regendou che en koffie- en theefaciliteiten. Verder beschikt Golden Tulip Zoetermeer- Den Haag over een gezellige bar en het nieuwe Res taurant Bogatti's waar genoten kan worden van een uitgebreid ontbijtbuffet, een heerlijke lunch of een culinair diner. Daarnaast beschikt het gehele hotel over gratis internet en eigen parkeerge legenheid. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' met een uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mauritshuis. Het Mauritshuistoont het beste van de Nederlandse schilderkunst uit de Gouden Eeuw. Wilt u liever meer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium ligt op nog geen 15 minuten afstand. Naast de vele sauna's en baden kunt u zich ook laten verwennen met beautybehandelingen en massages. U bevindt zich daar in een ware oase van rust. Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met ons; Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag via telefoon 079-320 3160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl 2-daags Openingsarrangement Welkomstdrankje 1 overnachting ineen mooie comfort kamer lx uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner in Restaurant Bogatti's (zondag gesloten) Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83082 Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleider, 6 nachten verblijf in Hotel Crocus Cean Pare Expo o.b.v. 6 x ontbijtbuffet en diner, uitgebreide fietsroutes, het fietsprogramma, gratis meenemen van eigen fiets, afscheidskoffietafel en een cadeau abonnement van 3 nummers Fiets Actief t.w.v. 16,50 gratis! Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: op za. van 24/5 t/m 17/9 2016. Lezersprijs 7 dagen nü vanaf 489,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 16 februari 2016. Ca naar Kras.nl/LR83082 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83082 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. 7 dagen nü vanaf 489 Supercompleet! Comfort Class bus Hotel, ontbijt diner Gratis meenemen eigen fiets Klantbeoordeling 8,1 Op naar Frankrijk! Ontdek de invasiestranden, badplaatsen, het schiereiland Mont St.-Michel en pittoreske boerderijen met deze actieve bus-/fietsreis naar Normandië. Als lezer van deze krant ontvangt u 3 nummers van Fiets Actief cadeau! Dag 1: heenreis naar ons hotel in Caen. Dag 2-6: we ontdekken sportief de natuur en rijke geschiedenis van Frankrijk! Route 1van Caen langs boulevards en een Brits oorlogskerkhof naar Colleville- Montgomery. Route 2: tocht door het binnenland en de bloemenkust. Route 3: het heuvellandschap van Pays d'Auge. Route 4: het schiereiland Mont St.-Michel. Route 5: de wereldberoemde invasie- stranden! Dag 7: terugreis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 77