Maffiaoorlog van binnenuit bezien televisie 'Ik ben verliefd en dat is een goede manier om het nieuwe jaar te beginnen' Temptation Island' is terug. Vier koppels worden op de proef gesteld door tien wellustige vrijgezellen. 'Als ik mee zou doen, dan alleen als verleider', zegt presentator Rick Brandsteder. ©tekst grieteke meerman Geen van de koppels ziet het als een goedkope vakantie, ze staan er allemaal bloedserieus in Gomorra Niet te missen op 4 februari 2016 vandeKias, npo i, 21.30 uur. 3 SERIE Stuntelende mannen zoeken vrouw DOCUMENTAIRE liet geheim van I Jndgren r FILMVANDEDAG Paniek 0111 vaderschap ,Ja, stiekem. Het was echt een guilty pleasure, 's Avonds in bed even kijken wat er met al die singles en koppels gebeurde. Ik vind het leuk dat het weer terugkomt, want het is toch een echte televisie-klassieker." „De opzet is hetzelfde als het eerste seizoen van Temptation Island. Dat houdt in dat ik me als presentator vooral focus op de mannen en An- nelien Coorevits, mijn Belgische collega, op de vrouwen. We hebben elke dag een gesprekje met de deel nemers over hoe het gaat. Twee an dere ingrediënten zijn de kamp vuurmomenten, waarbij de deelne mers horen en zien hoe hun part ner het avontuur beleeft, en de zogeheten dreamdates die er voor deelnemers en de verleiders wor den georganiseerd." „Ik kan alleen vertellen dat het niet over rozen gaat. Er gebeurt wel wat, zeg maar. Kijk, deze mensen houden van elkaar, zijn verliefd. Dus als ze iets zien of horen over hun partner dat het vertrouwen schaadt, dan kunnen ze wel even van de kaart zijn." „Het is niet makkelijk. Als je wordt omringd door tien vrijgezelle man nen die er vol gas in gaan, dan zul je je natuurlijk afvragen hoe je partner het ervan af brengt met tien wellustige vrouwen om zich heen." „Ze hebben allemaal hun eigen re denen om in dit experiment te stappen. Dat kan zijn omdat de man is vreemdgegaan en zij wil kij ken hoe hij het er nu vanaf brengt. Er is ook een stel dat even uit el kaar is geweest en wil testen of hun relatie sterk genoeg is. Geen van de koppels ziet het als een goedkope vakantie, ze staan er allemaal bloedserieus in." „Ik denk het niet. Ik zou het niet nodig hebben om te checken of mijn relatie sterk genoeg is. Dat weet je gewoon van jezelf, denk ik." Lacht. Dan: „Als ik mee zou doen, dan alleen als verleider. Maar de rol van presentator ligt me toch het beste." „Ik heb de moeder van mijn kinde ren nog niet ontmoet, maar sta daar zeker voor open. Ik ben mijn wilde haren bijna kwijt." Ciro (30) is de trouwe rechterhand van 'godfa ther' Pietro Savastano en mentor van diens zoon Gennaro, die allesbehalve klaar is om zijn vader op te volgen als hoofd van de organisatie. Wanneer Pie tro bij een nutteloze wraakactie verschillende leden van zijn eigen clan opoffert, breekt er iets in Ciro. Hij vertrouwt zijn baas niet langer. Als Pietro vervolgens in de cel belandt, ziet Ciro de kans schoon om chaos te zaaien en een machts strijd te ontketenen. Hij komt lijnrecht tegenover de Savastano's te staan, waardoor een bloedige bendeoorlog losbarst die zich uitspreidt over heel Napels. De twaalfdelige serie is een adaptatie van de ge lijknamige film van Mat- teo Garrone uit 2008, die weer is gebaseerd op het gelijknamige boek van journalist Roberto Savi- ano. Saviano infiltreerde in de maffia en werkte onder meer als ober en als arbeider op een bouw plaats. donderdag4februari 2016 S VANDAAG KUKEN Klirt+ to mioonn nn A fnUruori OHIC Jaap Jongbloed, Het Mooiste Meisje Na drie succesvolle sei zoenen kunnen we van avond weer genieten van de stuntelige en altijd hila rische pogingen van drie mannen om een vrouw te verleiden. Mag Ik U Kussen?, Eén, 21.30 uur. 1500 euro kost een nieuwe neus in Nederland. Lelijke Eendjes, RTL 5, 21.30 uur. Astrid Lindgren schreef boeken over eenzame jon gens en sterke meisjes. Zelf worstelde ze met een groot geheim, zo blijkt uit dit ontroerende portret. Het Uur van de Wolf: Astrid. NPO 2, 22.55 uur. Zes mannen hebben twee dingen met elkaar ge meen: een onrustig lief desleven en een sport schoolabonnement. Eén van hen raakt in paniek door zijn naderende va derschap. -» Mannenharten, RTL 4, 20.30 uur. K eek je vroeger zelf ook naar Temptation Island? Is er iets veranderd in de 2016-versie? Blijft het programma binnen de ethische grenzen? Is dat lastig voor de deelnemers? Waarom doen mensen hieraan mee? Rick Brandsteder (I.) met collega Annelien Coor evits. 'We hebben elke dag een gesprekje met de deel nemers.' FOTO RTL Zou je zelf aan zo'n programma meedoen? Je zei een half jaar geleden dat je geen tijd had voor de liefde. Hoe zit dat nu? Temptation Island, RTL 5,20.30 uur. RELATIE TESTEN OPEEN EILAND De rauwe misdaadserie Do mo/ra volgt het reilen en zeilen van de maffia in Na pels. Gomorra, NPO 3, 22.40 uur. De Italiaanse acteur Marco d'Amore in de serie 'Gomorra'. foto npo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61