JO NESB0 MIDDER NACHTZON sportnieuws.nl Van nieuws wedstrijdverslagen tot hilarische video's! Beleef Normandië per fiets www.sportnieuws.nl 10 Nieuwste Scandinavische thriller 'Jon is op de vlucht. Sinds hij een van Oslo's beruchtste drugsbazen heeft belazerd weet hij dat zijn leven op het spel staat. Hij duikt onder in een afgelegen bergdorp in het noordelijkste puntje van Noorwegen, daar waar de zon nooit ondergaat.' Jo Nesbo is de populairste misdaadschrijver van Noorwegen. Wereldwijd verkocht hij meer dan 25 miljoen exemplaren. Laat u meevoeren met zijn nieuwste boek, 'Middernachtzon'. Bestel als eerste 'Middernachtzon' I Prijs 15,- Vanaf 4 februari verkrijgbaar in Nederland, nu hier te bestellen! Exclusief verzendkosten (1,95 per bestelling) BESTEL SNEL VIA PZC.NL/WEBWINKEL Exclusieve lezersreis Boek vóór 16 februari op Kras.nl/LR83082 GRATIS abonne ment Fiets Actief! sportnieuws.nl VOETBAL woensdag 3 februari 2016 MiDDliR NACHT Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83082 7 dagen nü vanaf 489 Op naar Frankrijk! Ontdek de invasiestranden, badplaatsen, het schiereiland Mont St.-Michel en pittoreske boerderijen met deze actieve bus-/fietsreis naar Normandië. Als lezer van deze krant ontvangt u 3 nummers van Fiets Actief cadeau! Dag 1: heenreis naar ons hotel in Caen. Dag 2-6: we ontdekken sportief de natuur en rijke geschiedenis van Frankrijk! Route 1: van Caen langs boulevards en een Brits oorlogskerkhof naar Colleville-Montgomery. Route 2: tocht door het binnenland en de bloemenkust. Route 3: het heuvellandschap van Pays d'Auge. Route 4: het schiereiland Mont St.-Michel. Route 5: de wereldberoemde invasiestranden! Dag 7: terugreis. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleider, 6 nachten verblijf in Hotel Crocus Cean Pare Expo o.b.v. 6 x ontbijtbuffet en diner, uitgebreide fietsroutes, het fietsprogramma, gratis meenemen van eigen fiets, afscheidskoffietafel en een cadeau abonnement van 3 nummers Fiets Actief t.w.v. 16,50 gratis! Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: op za. van 24/5 t/m 17/9 2016. Lezersprijs 7 dagen nü vanaf 489,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 16 februari 2016. Ga naar Kras.nl/LR83082 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83082 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. 1 Supercompleet! Comfort Class bus Flotel, ontbijt diner 1 Gratis meenemen eigen fiets Klantbeoordeling 8,1 ooe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78