Üfö/t'£s Bsfiomsf) Familieberichten COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Adriaan van Sighem Lia Poppe - Sebrechts Lia Poppe - Sebrechts v_ Adrie van Sighem Adrie van Sighem Lia Poppe - Sebrechts Het adres voor een respectvof afscheid. Waar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je zo dichtbij.... Toon Hermans Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 65 jaar. Piet Poppe Bram-Pieter en Barbara Aurélie, Marilou Martine Veere, 1 februari 2016 Correspondentieadres Markt 23, 4351 AG Veere Op vrijdag 5 februari zullen we haar om 15.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. V f— Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere schoonzus Wij gaan haar aanwezigheid in onze familiekring erg missen! Putte Kapellen (B): Leny Poppe-Rommens Ludo Rommens t Veere: Gillis Poppe Elly Poppe-Rommens Middelburg: Matty Kirby-Poppe Barry Kirby t Veere: Ko Poppe Marijke Poppe-de Nood Middelburg: Mieke Dijkwel-Poppe Hans Dijkwel Veere: Rien Poppe Jolanda Poppe-van der Wekken Middelburg: Carin Riordan-Poppe John Riordan Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve tante Lia uit Spanje Marij en Juan, Samuel Mariska en Stefan, Kelly en Niels, Quinten Charles en Jacqueline, Mercedes, Jordan Carissa en Willem, Hernando en Liesbeth, Arwin en Kaylee, Ivanna Hendrien en Harold, Maxime en Hank, Thomas Catheleine, Julie, Madelein Brammein en Shirley, Dean Alexander en Chantal, Xander, Thijmen Carlijn en Frans Niels en Veronique Anniek en Wim Michelle en Tommy Heden is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa 19-2-1929 1-2-2016 echtgenoot van Sina van Sighem - de Lange Ellie - in herinnering Jan Ina Nicky Alwin, Sil Pirn Anita Milko Sharon, Mandy Kevin Leen Ernie Joeri Nicole, René Kees Lia Kelly, Arjen Mijn man, onze vader en opa is thuis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 6 februari 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend komen we samen inde koffiekamer waar er gelegenheid is tot condoleren. De Casembrootstraat 27, 4361 AS, Westkapelle. Liever geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na jaren van vriendschap nemen wij afscheid van onze vriend Wij wensen Sien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Mina en Izaak Nee in herinnering Henk in herinnering Coba en Huib in herinnering Jo en Lou in herinnering Na een korte periode van ziekte is overleden onze altijd belangstellende en behulpzame buurman Wat zullen we hem missen in onze buurt. We wensen buurvrouw Sien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren: Leen en Ans Dingemanse Frits Dieleman Kee Roelse Berra Faasse Eric en Paola Daalhuizen Janny Pouwelse Peter en Emmie Verhulst Johnny en Anita Peene Verliezen is moeilijk en het voelt zo onrechtvaardig. Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn... Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan Wij wensen Piet, Bram-Pieter, Martine, Barbara, Aurélie en Marilou veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers 't Waepen van Veere Op vrijdag 5 februari zal 't Waepen van Veere de gehele dag gesloten zijn. woensdag 3 februari 2016 15 ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonisfraat 3,4421 DN Kapelle www.peferbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonhijhe uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65