Familieberichten r OyarJadau V kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 3 februari 2016 Rolf Kamphuis Enige en algemene kennisgeving Ouderdom komt met gebreken Je wereld werd kleiner Beelden gingen vemagen Je verlegde je grenzen Gedachten vulden je dagen Leuntje Brasser-Faasse Sinds 4-4-2000 weduwe van Willem Brasser 24 maart 1922 t 27 januari 2016 Nout en Mientje Wim en Vivian Tara, Troy Mieneke en Piet Abby en Chantal Mika, Danja Lennard en Bianca Evi, Isa Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van De Kreek te Westkapelle voor de liefdevolle verzorging Het was moeder/oma d'r wens om in stilte begraven te worden, alleen in het bijzijn van haar kinderen en kleinkinderen. De begrafenis heeft op 2 februari j.l. plaatsgevonden Corespondentieadres Oostgatlaan 6 4371 PRKoudekerke Lieve Moeder Ik zal de wandelingetjes en samen op het bankje aan de kreek heel erg gaan missen Mieneke Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen aan, Leuntje Brasser-Faasse Ik zal haar missen. Westkapelle, 4 februari Janny de Buck-Besuijen Johanna Maria Bekkers-Paagman Hanny Louis Fliervoet Margreet Kolle-Labeur Lieve pa, opa en broer Het ga je goed. Rust zacht. Overleden in de leeftijd van 68 jaar. Michel Justen, Krystel Petranel en Antoine Leen en Willie 1 februari 2016 Correspondentieadres: Plein 60, 4454 AW Borssele. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 6 februari om 10.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. JAAP MARIS Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jaap Maris Jaap was voor de WD lid van Provinciale Staten van Zeeland van 2001-2011. Wij herinneren hem als een markante persoonlijkheid en zijn hem erkentelijk voor zijn inzet voor onze partij en het behartigen van de Zeeuwse belangen. Zijn vrouw Barbara, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe. Namens de Zeeuwse WD: Annemieke Stallaert, voorzitter Kamercentrale Zeeland Carla Schönknecht, gedeputeerde Kees Bierens, voorzitter statenfractie Wim f We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve buurvrouw Ons respect gaat uit naar buurman Jan voor zijn liefdevolle verzorging. We wensen hem veel sterkte. Bram en Nelly Wouters Ronny en Ciska Gideonse Ard en Marthine Arkesteijn Guus en Annelies de Vries André en Marleen Louwerse Peter en Astrid Marinissen Ad en Annemiek van Dis Mientje Louwerse Neeltje Louwerse Fred Louwerse Ko en Corrie Brasser Tinie Brasser Cees en Anneke Gideonse Veere, 1 februari 2016 Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Hermannus Bernardus Bekkers 7 september 1936 31 januari 2016 Bernd-Jan Pim en Monique Sjakko Eline Loes en Jeroen Sander Luuk Wij bedanken het personeel van wijkverpleging Zorgstroom team RitthemSouburg voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Fam. Bekkers-Paagman De Wijper 8, 4726 TG Heerle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van onze moeder in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 5 februari van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal hier om 11.30 uur de afscheids- dienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op het R.K.- gedeelte van de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen bent u welkom. 'Adios Amigo' Met verdriet in ons hart hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze (Italiaanse) pa en trotse opa in de leeftijd van 68 jaar Celia Fliervoet - Ekkebus Ronny en Tirza, Davey, Tenisha Danielle en Jeroen, Sanne, Lucas Deas 29 januari 2016 Vijverstraat 19 4421 AW Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. HEERE, bij U schuil ik, (psalm 143:9b) Verslagen zijn wij door het bericht dat onverwacht is overleden onze lieve en zorgzame nicht Het troost ons te weten dat zij in Christus is ontslapen Jeanne en Kees Roos-Labeur Arend en Willemien, Annelies en Marcel, Martijn en Noortje, Christine en Theodoor Sjaak en Elly Labeur- de Klerk Erik en Cindy, Marleen, Joke en Iman Peter en Andrea Geerard en Lia Labeur-Peene Richard en Petra, Michel en Chantal, Wilbert Ad en Jolanda Labeur-de Looff Ronald, Geerten 31 januari 2016 Bedroefd vernamen wij het overlijden van de heer Jaap was van het begin af aan betrokken bij de Vereniging van Eigenaren van de Residentie Schuttershof. Als voorzitter heeft hij samen met zijn medebestuursleden pionierswerk verricht. Met niet aflatende energie en oprechte belangstelling heeft hij zich tot het laatst toe ingezet voor de residentie en zijn eigenaren en huurders. Hij mag trots zijn op zijn werk.In dankbaarheid en vriendschap zullen wij hem blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw Barbara en de kinderen alle sterkte. Mogen zij de kracht vinden om dit verlies te dragen. WE Schuttershof Terneuzen, 3 februari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64