(H Ulensen inq.nl Familieberichten Oyarlailüf] COLOFON Familieberichten Antoinette Kerckhaert-de Waal Robert de Bleijser Rolf Kamphuis Robert de Bleijser Connie De Bleijser-Boone Lieve pa, opa en broer Het ga je goed. Rust zacht. Overleden in de leeftijd van 68 jaar. Michel Justen, Krvstel Petranel en Antoine Leen en Willie 1 februari 2016 Correspondentieadres: Plein 60, 4454 AW Borssele. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 6 februari om 10.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. "Ik heb een goed leven gehad" Antoinette Angelle 9 november 1932 2 februari 2016 weduwe van Theo Kerckhaert Luc en Jacqueline Vivian en Kees Eric en Leonie Sandra en Peter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Scheldekade 21b 4531 EG Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. JAAP MARIS Christel van de Wege-Cogen 1 oktober 1954 - - Het adres voor een respectvoCafscheid. kijk ook op woensdag 3 februari 2016 15 Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze(schoon)vader en bompa echtgenoot van Hulst, 1 mei 1928 Hulst, 29 januari 2016 Hulst: Connie Hulst: Mare Stekene (B): Olaf en Brigitte Steendorp (B): Mike en Nathalie, Milan en Noah Hulst: Oswald en Renata Correspondentieadres: Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102-b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Robert in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102-b te Hulst, op vrijdag 5 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 6 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat-28c. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wij danken het verzorgend personeel, de vrijwilligers en dokter Wouters van De Korenmarkt voor de goede zorg. Geen bezoek aan huis. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd vernamen wij het overlijden van de heer Jaap was van het begin af aan betrokken bij de Vereniging van Eigenaren van de Residentie Schuttershof. Als voorzitter heeft hij samen met zijn medebestuursleden pionierswerk verricht. Met niet aflatende energie en oprechte belangstelling heeft hij zich tot het laatst toe ingezet voor de residentie en zijn eigenaren en huurders. Hij mag trots zijn op zijn werk.In dankbaarheid en vriendschap zullen wij hem blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw Barbara en de kinderen alle sterkte. Mogen zij de kracht vinden om dit verlies te dragen. WE Schuttershof Terneuzen, 3 februari 2016 Lieve pa en bompa Wij blijven de gedachte aan jou voor altijd koesteren. Wij zullen je missen. Mare Olaf Brigitte - Mike Nathalie, Milan, Noah Oswald Renata "Stilte kan sterker zijn dan duizend woorden" Bevrijdend voor haar, verdrietig voor ons, is het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Jan van de Wege t 2 februari 2016 Rotterdam Wendy en Lachnan Kopuit-van de Wege Wouter Matthijs Terneuzen Dimitry en Daniëlle van de Wege-Schrier Thomas Lucas Sint Niklaas Lea Cogen-van Gucht Correspondentieadres: Dahliastraat 9 4537 RM Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 8 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Vrijdag 5 februari is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Christel te nemen in voornoemd uitvaart centrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeg huis 'Ter Schorre', A29 voor de liefdevolle verzorging. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonhijhe uitvaart begeleiding IPIUXIG. te Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43