üyarlailefj I Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 2 februari 2016 Martinus de Visser Cornelis Guijt Tinus de Visser Huigje Dees-van de Erve Korrie van Es Kornelia Janna Maria van Es Hendrik Jacob Asmus Roderwijn 19-01-'50 30-01-'16 Jacob Cor Gonnie Guijt - Vintges Johan Jan Feijtel Cor de Jonge je lief Gedenk de mens die sterft in het licht van de Levende. Hij is in liefde geborgen bij de Eeuwige. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, delen wij u mede dat na een kortdurend ziekbed rustig is ingeslapen onze lieve, zorgzame vader, grootvader en overgrootvader sinds 15 september 2015 weduwnaar van Rika Joosse Ritthem, t Apeldoorn, 3 mei 1923 29 januari 2016 Ritthem: Lien en Jan Osté Corine en Menno Marieke en Boudewijn Ugchelen: Marijke en Ed van Dijk Ellen en Jitse, Rijk Evelien Apeldoorn: Tineke en Henk van Doorn Jan Maarten Frederik Vorstenhof 22 7314 GR Apeldoorn Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 3 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Loolaan 67 in Apeldoorn. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 februari om 13.00 uur in de Protestantse Kerk Ritthem, Dorpsstraat 1 in Ritthem. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Ritthem. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Wij zijn bedroefd dat wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom weduwnaar van Rika de Visser-Joosse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte Nw en St Joosland: Corrie Koppejan-Joosse Jan Koppejan in herinnering Oost-Souburg: Lien Filius-Joosse Wim Filius in herinnering Nw en St Joosland: Wim Joosse Truus Joosse-van Eenennaam Neven en nichten "Je neemt jezelf mee" Echtgenote van Krin Dees 29-10-1993 Heinenoord Yerseke 2 augustus 1932 1 februari 2016 Nijmegen Marianne Dees Glasgow Frederike en Jeroen Utrecht Wieland Cambridge Konradin en Eline MY "Butskop" Ferdinand Dees Joska Muller De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Aansluitend bent u van harte uitgenodigd om samen herinneringen op te halen en een toost uit te brengen op het leven van Huigje. Vrijdag 5 februari 2016, van 15.30 tot 17.30, Restaurant "de Caisson" te Biezelinge. Er is gelegenheid voor het achterlaten van een gift aan KWF Kankerbestrijding. Correspondentieadres: Zaete 4, 4401 NN Yerseke Na een dappere strijd is Robin Wijgman echtgenoot van onze collega Sofie Brown overleden. We hebben grote bewondering voor de wijze waarop Robin en Sofie zich hebben voorbereid op zijn laatste reis. Wij wensen Sofie en haar familie veel sterkte. Namens de medewerkers van de Studenten Adviesdienst van Scalda, L.C. Maas Manager STAD Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde buurvrouw Wij wensen bure Koos en verdere familie veel sterkte toe. Alle buren van het Moerplein Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante 10 september 1922 1 februari 2016 J. van Es D. van Iwaarden-van Es E. van Es-Sinke Neven en nichten Moerplein 63 4401 HZ Yerseke De dankdienst voor haar leven, geleid door ds. C. Baggerman, wordt vrijdag 5 februari om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven"Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Intens verdrietig maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, is onze unieke door een heftige ziekte onverwacht veel te vroeg van ons heen gegaan. "Je zal altijd in onze gedachten blijven." Eric Marwyah Mare Coby Wineke Hans Marco Sonja Emma, Lisa Menno Corrrespondentieadres:Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, 4382 NA in Vlissingen Om zijn leven samen te herdenken, nodigen wij u uit op Vrijdag 5 februari 2016 om 14.00 uur in Uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen, waarna er gelegenheid is om ons te condoleren. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van 17-12-1925, 29-01-2016, 's-Gravenhage Middelburg Voor altijd in ons hart, Gonnie Kees en Valerie Els Vincent en Dominique Daphne Hof Ter Veste 116 4333 HE Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 februari om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "Ik kan het niet alleen" Op zondagavond 31 januari 2016 is mijn lieve man en maatje, onze betrokken vader en trotse opa, in het bijzijn van zijn gezin overleden in de leeftijd van 77 jaar. A. M. Feijtel - Jobsen Peter en Annika Adriaan Pieter Floris Bas en Carola ford Nicolette en Gerard Anne Anouck Maarten Mitchel Johan is thuis en wordt in besloten kring begraven. Biezewegje 1 4424 NG Wemeldinge I 19 mei 1936 - 30 januari 2016 onbegrijpelijk 14 dagen pijn 14 dagen moe ook hij Jopie de Jonge - Sponselee kinderen en kleinkinderen van Raaltestraat 55 4384GC Vlissingen Cor heeft zijn lichaam beschikbaar gesteld voor de wetenschap

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64