Oyarlailaii COLOFON Familieberichten (J) IDensenljnq.nl Familieberichten r Hans Quist Ria Reijns-Verstraeten Urbanus Adrianus van den Berg - Bennie - Izaak den Dekker Jaap Maris Huigje Dees-van de Erve kijk ook op Men ziet slechts goed met het hart. Het echt belangrijke kan men met de ogen niet zien. Antoine de Saint-Exupéry Tot het einde toe zelfstandig en strijdbaar is op bijna 84-jarige leeftijd overleden Johannus Wilhelmus Theodoras weduwnaar van Jenny Willemina Stoter Semarang, 2 februari 1932 t Terneuzen, 30 januari 2016 Irma en Bert Sandra en Loek, Stuart en Roxani, Tessa en Sander Ingrid en Adrie Donald en Anne, Aura en Thom, Quinten en Rachel David Stannie Marnix en Nicole Sharita en Koen, Anouschka en Björn Nick, Benita en Rutger Astrid en Bert Freya, Noor Tommy Correspondentieadres: Koninginnestraat 17,4515 CH IJzendijke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 februari om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg, gevolgd door de begrafenis op de Algemene Begraafplaats. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur. Afscheid nemen kan alleen in overleg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Haar stoel is leeg haar stem is stil Wie haar heeft gekend weet wat dat zeggen wil. echtgenote van Aloys Reijns Hulst, 14 april 1939 Hulst, 25 januari 2016 Wies Marina en Gijs Stijn en Nienke, Tijmen Ward en Mariska Veerle en Irene Huub Claudia en Hadley Brigitta Luuk Evi Nieuweweg 6, Hulst Correspondentieadres: Van der Maelstedeweg 48 4561 GT Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. dinsdag 2 februari 2016 15 Soms lijkt het leven droefenis en pijn alsof je duizend dingen plotseling bedreigen soms is 't of je armen vleugels zijn en je in de blauwe hemel op kunt stijgen - Toon Hermans Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man en papa in de leeftijd van 76 jaar. 26 januari 2016 Schuttersstraat 1 4515 EA IJzendijke Riet van den Berg-Verduijn Connie De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum 'Emmaus', afdeling 'Tivoli', voor oliegoede zorgen. "Meegaan op de golven van de zee..." Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze pa en mijn schoonvader echtgenoot van M.l. de Kruijter Sinte Pier, 15 augustus 1934 Oostburg, 31 januari 2016 Breskens: Mies den Dekker-de Kruijter Breskens: Ronald en Carole Breskens: Evelien Jetje V' Correspondentieadres: Nieuwstraat 40,4511 CR Breskens Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Op 29 januari is overleden onze oud voorzitter Wij herinneren ons hem als een markant en bijzonder mens. Rotary Club Terneuzen "Je neemt jezelf mee" Echtgenote van Krin Dees 29-10-1993 Heinenoord Yerseke 2 augustus 1932 1 februari 2016 Nijmegen Marianne Dees Glasgow Frederike en Jeroen Utrecht Wieland Cambridge Konradin en Eline MY "Butskop" Ferdinand Dees Joska Muller De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Aansluitend bent u van harte uitgenodigd om samen herinneringen op te halen en een toost uit te brengen op het leven van Huigje. Vrijdag 5 februari 2016, van 15.30 tot 17.30, Restaurant "de Caisson" te Biezelinge. Er is gelegenheid voor het achterlaten van een gift aan KWF Kankerbestrijding. Correspondentieadres: Zaete 4, 4401 NN Yerseke Na een dappere strijd is Robin Wijgman echtgenoot van onze collega Sofie Brown overleden. We hebben grote bewondering voor de wijze waarop Robin en Sofie zich hebben voorbereid op zijn laatste reis. Wij wensen Sofie en haar familie veel sterkte. Namens de medewerkers van de Studenten Adviesdienst van Scalda, L.C. Maas Manager STAD Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45