een kindje? Vopak 24 lid raad van toezicht m/v Emergis 7 von derkooij Verkoopmedewerker m/v kibeo.nl/vacatures Monteur Bronbemalingen* Operator vol continu Vlissingen. plannedenBH edelsmeden Wij zijn op zoek naar een Vacature KlDeO beleidsmedewerker Facilitair (32 - 36 uur) zaterdag 30 januari 2016 Geestelijke gezondheidsproblemen kunnen ieder van ons treffen. Het is onze ambitie deze zoveel mogelijk te voorkomen, waar mogelijk mensen te genezen en waar nodig hen te ondersteunen. Het is onze uitdaging en inspiratie om samen met anderen te werken aan een goede geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. De raad van toezicht Emergis zoekt wegens uitbreiding een met kennis en ervaring vanuit een zorginhoudelijke rol in de eerstelijns of langdurige zorg. De raad van toezicht wordt ondersteund door Anja Tirions MHA van Tirions Consultancy B.V. Voor het profiel en de procedure kijk op www.tirionsconsultancy.com/vacatures.html Uw reactie zien wij graag tegemoet via de vacature op haar website. Volg ons op Twitter twitter.com/Emergis_ggz www.emergis.nl wolsiratt 1ST wlissingeri Qlia-417377 «rlis.ni (30 uur per week) De geschikte kondictaat houdt van afwisseling, kan goed organiseren, werkt zelfstandig en nauwkeurig in een professioneel team. Administratief werk, contact met leveranciers en hel adviseren van onze klanten hoort tot de laken, Ervaring in onze branche is prettig maar niet noodzakelijk Ben Je op zeek naar een nieuwe uildaging, dan zien we je sollicitatie met CV mol belangstelling tegemoet, van der KoolJ edelsmeden Wolstraat 197 4381 GR Vlissingen 0118-417377 vacature@vdke.nl Kibeo is een kinderopvangorganisatie uit Goes, met vestigingen in Zeeland, op de Zuid-Hollandse eilanden en Barendrecht. In deze functie ben je verantwoordelijk voor o.a. het voorbereiden en coördineren van nieuw- en verbouwprojecten en contractbeheer van huisvesting en inkoopcontracten. Wij zoeken een collega met: HBO-opleiding Facility Management Relevante werkervaring en bouwkundig inzicht Flexibel, stressbestendig en oplossingsgericht Interesse? Mail je motivatie en CV vóór 11 februari naar solliciteren@kibeo.nl. Kijk voor de uitgebreide functieomschrijving op: ng BRÜNBEMAUNBEN Kil Bronbemalingen BV Ampèreweg 1 4631 SP Hoogerheide Tel: 0164-612371 Internet: www.kil.nl e-mail: info@kil.nl Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: volledige interne opleiding, geen ervaring vereist Als monteur bronbemalingen ga je onder leiding van monteur Bronbe malingen I en II alle voorkomende bronbemalingssystemen op locatie aanleggen. Het betreft een zeer afwisselende functie waarbij je zelf standig werkt op verschillende locaties in het genoemde werkgebied. Je maakt hiervoor gebruik van een volledig voor dit doel ingerichte (rups) boorwagen met de modernste apparatuur en gereedschappen. Functie-eisen: - Geen opleiding vereist, wel affiniteit met techniek en het vakgebied - Geen 7-5 mentaliteit - Kernwoorden: kwaliteit, doorpakken, meedenken, gemotiveerd, collegiaal. Uitgebreidere bedrijfs- en functie-omschrijving op: www.kil.nl Jouw schriftelijke reactie CV kun je, uiterlijk voor 31-03-2016, sturen/ mailen naar bovenstaand adres, t.a.v. Jacko Kil Koninklijke Vopak NV is 's werelds grootste onafhankelijke tankopslag dienstverlener voor de olie- en chemische industrie. Vopak heeft een wereldwijd netwerk van tankterminals. Deze ter minals liggen op strategische plaatsen voor gebruikers ten opzichte van de belangrijkste vaar routes. De meerderheid van de klanten zijn bedrijven die actief zijn in de olie-, chemische- en gas sector. De producten die Vopak in opdracht van zijn klanten opslaat, worden gebruikt in een breed scala van aanverwante industrieën. De terminals van Vopak ondersteunen en optimalise ren de betrouwbaarheid en efficiëntie van de logistieke processen van zijn klanten. Uitvoering geven aan de operationele werkzaamheden met betrekking tot het laden en los sen van zeeschepen, wagons, binnenvaarttankers en tankauto's. De opslag en behandeling van producten, het beheer van het tankpark en reinigingswerkzaamheden zodanig dat met in achtneming van milieu- en veiligheidseisen/voorschriften wordt voldaan aan een efficiënte dienstverlening zowel in- als extern. De werkzaamheden bestaan uit het op correcte wijze uitvoeren en bewaken van productmanipulaties, verrichten van controle en andere voorko mende werkzaamheden zodanig dat de terminal optimaal en veilig kan functioneren. Jouw voornaamste werkzaamheden en verantwoordelijkheden zijn: Laden (en lossen) van zeeschepen, wagons, binnenvaarttankers en tankauto's volgens de voorgeschreven werkmethodes en procedures; Verpompingen/ontvangen van producten via pijpleidingen; Équipement testen en gereed maken voor onderhoud; Uitvoeren van diverse gasmetingen; Aan- en afkoppelen van slangen en leidingsystemen; Verrichten van administratieve/registratie werkzaamheden; Leveren van een bijdrage aan het beheer van het tankenpark en installaties, zodanig dat materieel en installaties ongestoord kunnen functioneren; Leeg maken en spoelen van tanks, leidingen en vervoersobjecten. Gewenste vaardigheden en ervaring: MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een opleiding Operator B; Uitgebreide kennis van de terminalorganisatie, installaties, procedures en werkmethoden; Goede kennis van vereiste kwaliteits-, veiligheids- en milieuvoorschriften alsmede kennis van de producten in relatie tot veiligheid en milieu; Kennis van de eigenschappen van opgeslagen producten, maritieme kennis en/of petro chemische kennis geldt als pre; Bij voorkeur aanvullende cursussen zoals ADR, ADNR en RID; Bereidheid tot het volgen van opleidingen en cursussen; Mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse taal; Competenties: Goed veiligheidsbewustzijn en actieve houding hierin, zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, klantvriendelijke en flexibele instelling, goede com municatieve eigenschappen, proactief, integer en zelfstandig. In bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Interesse? Om in aanmerking te komen voor deze vacature, vragen wij je om online te solliciteren. Wanneer je gesolliciteerd hebt, kan je de status van jouw sollicitatie bekijken in het aange maakte profiel op www.vopak.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de Afdeling Recruitment. Een e-assessment kan een onderdeel zijn van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld Deze vriendinnen sponsoren samen Elius uit Kenia. Want wat is er mooier dan een kindje hebben" met je beste vrienden, je rrroeder, of je sportclub? Word ook samen kindsponsor en maak het verschil in het leven van een kind.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25