öteiiiDmm] Joke Vonk jj/JLTierj Joke Vonk - Klaassen Joke Vonk Annie Veenhof- Kramer Johanna Wilhelmina Mulder - Beekman ~]o~ Adriana Geertje de Broekert - Jobse Adriana Geertje de Broekert-Jobse Piet Floresse AA Dag lieve schat, deze kon je niet winnen...! 1 september 1953 - Vlissingen - 23 januari 2016 Ronald Vonk Singel 162, 4382 LR Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Uit de tijd gekomen Nooit meer strijden Verdrietig en veel te vroeg hebben wij afscheid genomen van onze dappere en sterke Schoondochter, zus, schoonzus en tante van Prina Vonk-Geestman Kitty Kempees Inez Kempees Hans en Paula Vonk Julius Vonk Eva Vonk Lange Zelke 65,4381 EX Vlissingen Het bericht dat onze collega is overleden, heeft ons diep geraakt Bewonderenswaardig is het dat ze ondanks haar ziekte tot het laatste moment verbonden bleef met onze organisatie We zullen haar missen We wensen Ronald heel veel sterkte met dit zware verlies R&B Wonen: Laudie, Marco, Marijke, Jankees, Peter W., André, Pieter, Peter S., Henk, Ankie, Marloes, Jeroen, Dick, Reinier, Marian, Rob, Wendy, Saskia van der N., Jan-Wim, Marjolein, Erik, Kees, Ad, Corné, Jacco, Laurens, Jolanda, Lenie, Peter B., Saskia R., Anita, Heieen, Nico, Judith, Inge, Marjan, Nathasja, Sandra, Peter A., Petraniet meer compleet Na een zorgzaam en tevreden leven met enorme wilskracht, hebben wij op 24 januari 2016 afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 10 april 2011 weduwe van Willem Veenhof in de leeftijd van 82 jaar. Herman -in liefdevolk: herinnering- Vlissingen: Aukeenjoke Herman en Yulia, Davy Jeroen en Laura Scharendijke: Anne Jan en Anja Jelmar Jasmijn en Rainer Middelburg: Michiel en Marian Sharon en Eric Denise en Thijs Er is gelegenheid een afscheidsgroet aan onze moeder en oma te brengen, bij de gesloten kist, op maandag 1 februari van 10.00-11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. U bent van harte uitgenodigd voor een informeel samenzijn om herinneringen aan haar leven met elkaar te delen in de aula van het uitvaartcentrum. Om 11.45 uur zullen wij, kinderen en kleinkinderen, afscheid nemen van onze moeder en oma en zal aansluitend de crematie plaatsvinden. Correspondentieadres: Fam. Veenhof p/a uitvaartverzorging Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen Onze dank gaat uit naar het team Boulevard van Zorgstroom, team longafdeling van het ADRZ en de longartsen E.H.D. Keizer en P.W.A. Kunst voor alle goede zorgen en begeleiding in de afgelopen jaren en met name de laatste week. ....Dankbaar voor de vele zegeningen Verdrietig, maar ook dankbaar voor haar liefde voor ons en dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, namen wij afscheid van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Lid in de Orde van Oranje-Nassau weduwe van Dick Mulder (2004] eerder weduwe van Leen Kostense 1960] Geboren, Overleden, 2 augustus 1919 Bruinisse 25 januari 2016 Aad en Anneke Kostense Jan Kostense Lenie Kostense - de Groot in liefdevolle herinnering Tineke Bruinink Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. J.A. Kostense Maarten Trompstraat 30, 3223 SL Hellevoetsluis Op maandag 1 februari a.s. zal er een afscheids bijeenkomst worden gehouden in het Stiltecentrum van Zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13,4311 EK Bruinisse. Aanvang: 13.30 uur Aansluitend op de bijeenkomst in het Stiltecentrum zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na afloop van de begrafenisplechtigheid kunt u de familie condoleren en willen wij elkaar op informele wijze nog graag ontmoeten in het bovengenoemd Stiltecentrum. Moeder hield van veelkleurige bloemen. Te midden van haar gezin dat haar zo lief was en dat zij altijd met veel zorg en toewijding omgaf is overleden onze lieve moeder, oma en overoma sinds 24 januari 2002 weduwe van Adriaan Johannes de Broekert 6 mei 1926 Oostkapelle t 26 januari 2016 Veenendaal: Conny Roubos - de Broekert Simon Roubos (in herinnering) Middelburg: Leen de Broekert (in herinnering) Liesbeth Binkhorst Looperskapelle: Kees de Broekert Dea de Broekert - Maljaars Arien en Hubert Benthe Harry en Renée Kortgene: Ria Kik - de Broekert Jan Kik Oostkapelle: Hans de Broekert Christiane van der Rest - de Broekert Marjolein en Stefan Annemarie Onze bijzondere dank gaat uit naar de doktoren Rullens en Koopal en team Buurtzorg Veere voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Torenstraat 27, 4356 BG Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 30 januari om 11.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel-Restaurant "Anno Nu", Dorpsstraat 39/41 te Oostkapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van mijn lieve zus en onze tante P. den Hollander-|obse 1. den Hollander (in herinnering) L. (obse (in herinnering) S. Jobse-Louwerse (in herinnering) G. de Korte-Jobse (in herinnering) J. de Korte (in herinnering) Neven en nichten Oostkapelle, 26 januari 2016 Voor altijd in ons hart 28-01-2012 28-01-2016 Sjaan, Sylvia, Marcel, Nathalja, Angela, Bart en Marissa, achterkleinkind Emily Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'UZZV Overtoom Groen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73